Zamknij
REKLAMA

Udogodnienia dla Twojej firmy? Poznaj rozwiązania  automatyzacji.

00:00, 07.09.2017 | materiał partnera
Skomentuj
Fot. materiał partnera

W firmie potrzebne są szybkie i łatwe rozwiązania. Automatyzacja pomieszczeń biurowych jest podstawą, by osiągnąć oczekiwany efekt. W artykule poznasz rozwiązania dla Twojej firmy. Zobaczysz, jakie udogodnienia możesz wprowadzić dla siebie i swoich pracowników.

Energooszczędność

Dzięki centralnemu systemowi zarządzania budynkiem można dokładnie zautomatyzować działanie oświetlenia bądź klimatyzacji. Wystarczy sprytne urządzenie, jak Yooda Smart Control, a będziemy mieć wszystko pod kontrolą.

Dzięki aplikacji można zaprogramować odpowiednie scenariusze, które zagwarantują nam bezpieczeństwo, komfort i oszczędność. Bez względu na to, gdzie będziemy, centrala Yooda, będzie pracować dla nas.

Estetyka

Urządzenia do automatyzacji są niezwykle estetyczne i nowocześnie zaprojektowane. Będą pasować do każdego wnętrza. Możemy zamawiać poszczególne elementy na wymiar jak karnisz elektryczny. Wówczas rolety, zasłony czy firany będą działać tak, jak sobie zaprogramujemy. Marka Cortino szczyci się intuicyjnym sterowaniem, posiada dodatkowe funkcje, typu Motion Touch czy automatycznie niweluje efekt pogniecionego materiału.

Sale biurowe

Każdej firmie zależy na idealnym wizerunku. Dlatego, aby być profesjonalnym i nowoczesnym, warto zainwestować w automatyzację pomieszczeń biurowych. W sali konferencyjnej możemy sterować roletami, oświetleniem, klimatyzacją, a nawet ekranem. Wystarczy zaprogramować odpowiednie scenariusze, które pozwolą nam spokojnie przygotować się do prezentacji, a centrala Yooda zrobi za nas resztę.

Nieinwazyjny zabieg

Każde biuro można zautomatyzować. Nie musimy robić dodatkowe remontu, kuć ścian, kłaść okablowania. Urządzenia do automatyzacji działają przewodowo lub bezprzewodowo, bazując na odbiornikach radiowych. Montaż i instalacja ich jest niezwykle prosta oraz szybka. Nie trzeba nawet podłączać urządzeń do zasilania. Jeżeli chcemy wprowadzić automatyzację do naszej firmy będzie to nieinwazyjny zabieg.

Profesjonalna obsługa

Urządzenia do automatyzacji posiadają 2-letnią gwarancjęoraz profesjonalny serwis posprzedażowy. Dzięki temu mamy pewność, że w razie problemu nie zostaniemy sami. Będziemy mogli korzystać ze specjalistycznego doradztwa technicznego oraz wideo instrukcji. Dobrze zaprogramowany system automatyzacji powinien działać bezawaryjnie i samodzielnie. Należy zatem odpowiednio przygotować scenariusze i wdrożyć je w działanie. Każdy będzie mógł cieszyć się codziennym komfortem w firmie.

Poza budynkiem

Na parkingu możemy zautomatyzować działanie oświetlenia czy osłon zewnętrznych jak markizy. Natomiast bramy wjazdowe mogą być sterowane pilotem. Każdy z pracowników otrzymuje pilot, którym samodzielnie zarządza wjeżdżając i wyjeżdżając z firmy. Nikt spoza firmy nie będzie mógł dostać się na teren biura, dzięki czemu zwiększy się również poczucie bezpieczeństwa. O trawniki czy inne rośliny można spokojnie zadbać Yooda Garden. Ten zestaw do nawadniania jest sterowany bezprzewodowo. Sprawdź nas na stronie sukcesgroup.pl.

(materiał partnera)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© faktypilskie.pl | Prawa zastrzeżone