Zamknij
REKLAMA

KRUK jest 2 lata w Pile. Rusza kolejna rekrutacja

15:12, 09.04.2018 | fp
REKLAMA
Skomentuj

W kwietniu mija drugi rok obecności Grupy KRUK w Pile. Od początku działalności w tym mieście KRUK zwiększał liczbę zatrudnionych pracowników, angażował się społecznie i gwarantował stabilne zatrudnienie. Teraz rusza kolejna rekrutacja.

Pilska siedziba Grupy KRUK zaczynała swoją działalność w kwietniu 2016 roku z 80 pracownikami na pokładzie. Obecnie zatrudnia ich ponad stu i rozszerza swoją działalność. W ciągu tych dwóch lat KRUK mocno zaangażował się w życie lokalne pilan. I tak między innymi w I Liceum Ogólnokształcącym im. Marii Skłodowskiej-Curie za sprawą współpracy KRUKa ze Stowarzyszeniem Krzewienia Edukacji Finansowej odbył się cykl zajęć dla uczniów z zakresu zarządzania osobistymi budżetami. W ubiegłym roku Grupa KRUK zorganizowała również bezpłatne konsultacje dla mieszkańców miasta i warsztaty dla osób zadłużonych. Pilanie mieli też możliwość sprawdzenia siebie w bazie danych ERIF Biura Informacji Gospodarczej S.A. należącego do Grupy. KRUK jest aktywnym i prężnie działającym pracodawcą w pilskim regionie.

Obecnie KRUK szuka 23 doradców klienta ds. zadłużenia. Wymagane jest m.in. średnie wykształcenie, ale przede wszystkim - chęć pracy z ludźmi i komunikatywność. Grupa KRUK oferuje w zamian umowę o pracę, świadczenia socjalne i pakiet szkoleń wdrożeniowych. Rekrutacja będzie trwać do 24 kwietnia bieżącego roku, a CV można złożyć przez internet. Nowi członkowie zespołu zaczną swoją pracę na początku maja.

- Cieszymy się z rozwoju naszej firmy w Pile. Na początku naszej działalności w tym mieście zapewniałem, że nie poprzestaniemy na zatrudnieniu 80 pracowników. Dzisiaj mamy ich ponad stu i poszukujemy kolejnych. Myślę, że to dobra okazja do znalezienia stabilnej pracy w regionie - komentuje Piotr Krupa, prezes zarządu KRUK S.A.

(fp)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© faktypilskie.pl | Prawa zastrzeżone