Zamknij
REKLAMA

ALDI ten sam, ale nie taki sam

16:15, 28.06.2018 | fp
REKLAMA
Skomentuj

W piątek nastąpi ponowne otwarcie sklepu ALDI przy ulicy Wyspiańskiego 29 w Pile. Sklep został przebudowany i zmodernizowany.

W dniu otwarcia klienci skorzystają z promocji specjalnych, degustacji flagowych produktów ALDI oraz licznych atrakcji, w tym animacji dla dzieci. Celem przeprowadzonych zmian było odświeżenie wnętrz sklepu, przejrzyste zaprezentowanie asortymentu, a także unowocześnienie sprzętów. Przestrzeń została wzbogacona o oznaczenia, umożliwiające szybsze odnajdywanie potrzebnych artykułów. W ramach działań na zewnątrz sklepu, zrewitalizowano tereny zielone, utworzono 2 miejsca parkingowe, dedykowane rodzinom z dziećmi. Odświeżono też miejsca parkingowe przeznaczone dla osób niepełnosprawnych.

- Marka ALDI znana jest w Pile już od ponad 9 lat. Dla coraz większej liczby klientów jest to podstawowy sklep na codzienne zakupy. Po przebudowie stał się on bardziej kolorowy i jasny. Klienci docenią też nowy, intuicyjny układ asortymentu - komentuje Magdalena Stolarek, kierownik sklepu.

W trakcie otwarcia na klientów czeka wiele atrakcji. Będą mogli skorzystać z promocji cenowych sięgających niemal 35%, wziąć udział w degustacji kawy, herbaty, słodyczy i pieczywa z dodatkami, a także otrzymają upominki firmowe. Dla dzieci uruchomiona zostanie specjalna strefa z animacjami: malowaniem buziek oraz balonowym zoo, która będzie czynna w godzinach 11.00-19.00.

Łączna powierzchnia sklepu wynosi ponad 1100 m2. Sklep otwarty jest w godzinach 08.00-21.00 od poniedziałku do soboty oraz 09.00-18.00 w pracujące niedziele.

Pomimo dynamicznych zmian, które dotyczą sieci dyskontów ALDI, wartości którymi kieruje się spółka, pozostają niezmienne od lat. Na pierwszym miejscu stawiane są jakość, produkt i cena. W najbliższych latach w planach spółki jest stałe poszerzanie asortymentu oraz nieustanna praca nad zapewnianiem klientom pozytywnych doświadczeń zakupowych.

ALDI to niemiecka sieć dyskontów, posiadająca głównie na zachodzie i południu Polski 129 sklepów i zatrudniająca ponad 2.000 pracowników. Misja ALDI wyraża się w haśle „Wysoka jakość w dobrej cenie”. Oprócz dostarczania klientom produktów wysokiej jakości w dobrej cenie, spółka stawia na długotrwałe, sprawiedliwe i niezawodne relacje handlowe z dostawcami oraz spełnianie wymogów firmy odpowiedzialnej społecznie.

(fp)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© faktypilskie.pl | Prawa zastrzeżone