Zamknij
REKLAMA

Spotkanie informacyjne dotyczące grantów

11:42, 02.11.2018 | LGD Krajna nad Notecią
REKLAMA

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania "Krajna nad Notecią" zaprasza do wzięcia udziału w spotkaniu informacyjnym dotyczącym naboru wniosków grantowych w ramach przedsięwzięć: 2.2.2 Inwestycje w dziedzictwo lokalne; 3.2.1 Inicjatywy lokalne w sferze społecznej, kulturalnej, rekreacyjnej i prozdrowotnej ukierunkowane na wzmocnienie aktywności mieszkańców i włączenie osób z grup defaworyzowanych; 3.3.1 Inicjatywy szkoleniowo-edukacyjne, w tym w zakresie ochrony środowiska i zmian klimatycznych, także z wykorzystaniem rozwiązań innowacyjnych.

Spotkanie odbędzie się 15 listopada br. o godzinie 16.00 w Pobórce Wielkiej (dokładna lokalizacja sali jest uzależniona od ilości zgłoszeń).

Spotkanie skierowane jest wyłącznie do organizacji pozarządowych - w tym stowarzyszeń, klubów sportowych i fundacji  działających (posiadających siedzibę lub oddział) na obszarach wiejskich powiatu pilskiego (z wyłączeniem Miasta Piły), a w szczególności do osób odpowiedzialnych za napisanie i rozliczenie wniosku.

Zgłoszenia przyjmowane będą do 13 listopada za pośrednictwem formularza.

(LGD Krajna nad Notecią)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© faktypilskie.pl | Prawa zastrzeżone