Zamknij
REKLAMA

Kto weźmie "Tarczę"? AMW obniżyła stawkę czynszu

13:22, 07.11.2018 | fp
REKLAMA
Skomentuj

Jeśli wracać z przetargu organizowanego przez Agencję Mienia Wojskowego to tylko z tarczą. A właściwie z "Tarczą" - jako nowy najemca znanego pilskiego hotelu i zajazdu.

20 listopada br. bydgoski oddział AMW zorganizuje przetarg na najem obiektu. Na pomysłowego przedsiębiorcę czeka budynek z restauracją, salą bankietową oraz pokojami hotelowymi. Licytacja miesięcznej stawki czynszu rozpocznie się od 15,3 tys. zł.

"Tarcza" to oferta dla tych, którzy celują w biznes restauracyjno-hotelarski w Wielkopolsce. Tym razem jeszcze bardziej atrakcyjna, bo cena wywoławcza miesięcznej stawki czynszu jest aż o 1700 zł mniejsza, niż we wcześniejszym przetargu. Na zagospodarowanie czeka tu blisko 1400 m2 powierzchni użytkowej samego budynku i ponad 3500 m2 terenu. To wystarczająco dużo, żeby wykorzystać potencjał tego miejsca i zrealizować swoje biznesowe plany.

"Tarcza" to dwukondygnacyjny, podpiwniczony budynek pochodzący z lat osiemdziesiątych. Na parterze mieści się restauracja wraz z zapleczem kuchennym, sala bankietowa oraz część biurowa. Na I piętrze urządzono pokoje hotelowe wraz z łazienkami. W piwnicy znajdują się pomieszczenia magazynowe, gospodarcze i socjalne. Nieruchomość usytuowana jest odległości ok. 3 km od centrum i jest dobrze skomunikowana z resztą miasta. W sąsiedztwie znajduje się Centrum Strzelectwa Sportowego "Tarcza", a po drugiej stronie Al. Powstańców Wielkopolskich zlokalizowane są Zakłady Philips Lighting Poland.

Warunkiem udziału w przetargu jest wpłata wadium w wysokości 56.457 zł do15 listopada br. Zyski z najmu Agencja Mienia Wojskowego przeznaczy na realizację ustawowych zadań związanych z zakwaterowaniem Sił Zbrojnych RP, w tym budową nowych mieszkań dla żołnierzy.

(fp)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

emigracja_jacek_soplemigracja_jacek_sopl

2 0

Jeżeli się kupuje, to nie mówi się o stawce czynszu. Jeżeli czynsz to wynajem lub dzierżawa 16:10, 07.11.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

redred

2 0

zgadza się, dziękujemy 16:24, 07.11.2018


pilpil

2 0

Już chyba nie Philips tylko Signifity,autobus 4 raz na godzinę i dodatkowe kursy (8) na zmiany do zakładu,szału nie ma(ale można kawę czy obiad zaliczyć w godzinkę)czy skorzystać z przyległego Centrum 10:19, 08.11.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© faktypilskie.pl | Prawa zastrzeżone