Zamknij
REKLAMA

Powstaje Park Handlowy Piła. Otwarcie wiosną

12:26, 05.12.2018 | W.P.I.P.
REKLAMA
Skomentuj

W Pile przy ulicy Zygmunta Starego powstaje nowe centrum handlowe. Trwające tam prace postępują bardzo szybko.

Jak informuje generalny wykonawca, firma W.P.I.P., główne roboty budowlane zaraz się zakończą, a kolejny etap - przygotowanie wnętrz do potrzeb podnajemców - wchodzi w fazę realizacji. Kiedy wiec będzie można zrobić zakupy w nowych sklepach nieopodal Szkoły Policji?

- Prace przy budowie Parku Handlowego Piła trwają od lipca i przebiegają zgodnie z harmonogramem - mówi Krzysztof Kruk, kierownik projektu z Firmy W.P.I.P., koordynujący inwestycję. - Obiekt z zewnątrz jest praktycznie gotowy i do połowy stycznia zakończymy wszystkie zlecone nam prace, przekażemy obiekt  Inwestorowi, i do dalszej adaptacji wnętrz przez przyszłych najemców.  Jeśli prace wykończeniowe realizowane bezpośrednio przez najemców będą wykonywane równie szybko i sprawnie jak te, które Inwestor Spółka Partner Commercial powierzyła Firmie W.P.I.P,. to zgodnie z planem zakupy będziemy mogli robić przed Wielkanocą.

Przypomnijmy - budowane Park Handlowy Piła ma blisko 3000 m kw. powierzchni. Powstaje w ścisłym centrum miasta, a wśród zlokalizowanych sklepów ma znajdować się m.in. Decathlon i Media Markt. Wartość inwestycji to ponad 15 mln zł.

(W.P.I.P.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© faktypilskie.pl | Prawa zastrzeżone