Zamknij
REKLAMA

Chcesz być kreatywny? Zapisz się na warsztaty

16:06, 05.01.2019 | UM Piła
REKLAMA
Skomentuj

9 stycznia Inwest-Park organizuje warsztaty kreatywności. Zajęcia poprowadzi trener umiejętności personalnych Marlena Ryżek-Bucka.

Czas trwania pojedynczego warsztatu to 45 minut, a godziny rozpoczęcia będą ustalane indywidualnie z każdą zgłoszoną klasą. Zgłoszenia do 8 stycznia br.

Inwest Park to nie tylko miejsce służące przedsiębiorcom oraz osobom rozpoczynającym przygodę na rynku pracy, ale także przestrzeń do organizacji warsztatów i treningów dla młodzieży. To okazja dla młodych ludzi, by poznać siebie, zdobyć odwagę i kompetencje potrzebne do samodzielnego funkcjonowania na rynku pracy czy otwarcia własnej działalności.

- Na tych warsztatach będziemy ćwiczyli kreatywność, czyli umiejętność niestandardowego myślenia, wychodzącego poza granice norm. Chodzi o to, by młodzież pobudziła się do kreatywnego myślenia i nie podążała utartymi ścieżkami. Warsztaty są po to, by młodzież nabrała odwagi, nauczyła się pracy w grupie i stała się bardziej tolerancyjna. To na pewno pomoże, kiedy pójdą do kolejnych szkół lub zaczną poszukiwać pracy - zapowiada prowadząca warsztat Marlena Ryżek-Bucka, trener umiejętności personalnych.

(UM Piła)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© faktypilskie.pl | Prawa zastrzeżone