Zamknij
REKLAMA

Oto kilka sposobów na poprawienie pozycji w wyszukiwarce Google. Poznaj je!

07:50, 12.07.2019 | Poradnik
REKLAMA
Skomentuj
fot. afterweb

Myślisz czasem o tym, co jeszcze możesz zrobić, aby Twój biznes stale rozkwitał? Marzy Ci się, że Twoja strona internetowa jest codziennie odwiedzana przez dziesiątki potencjalnych klientów? Chcesz rozwijać działalność, ale nie masz pomysłu ani wiedzy, jak skutecznie się za to zabrać? Jeśli na któreś z powyższych pytań odpowiedziałeś twierdząco, ewidentnie potrzebujesz profesjonalnej pomocy w zakresie SEO i pozycjonowania. O tym, gdzie ją znaleźć dowiesz się, czytając poniższy artykuł. Zapraszamy do lektury!

Rzetelna optymalizacja pierwszym krokiem w kierunku wysokiej pozycji w Google

Kod strony jest jej sercem - od tego, jakie dane zawiera zależy między innymi to, czy witryna działa prawidłowo, a korzystanie z niej nie przysparza użytkownikom problemów. Wśród czynników, które mogą sprawić, że potencjalny klient szybko opuści daną witrynę i poszuka interesujących go usług/ produktów u konkurencji, wymienia się:

• zbyt długo ładującą się stronę,
• nieczytelne menu,
• brak atrakcyjnych fotografii,
• utrudnioną nawigację,
• brak opisów produktowych,
• pominięcie meta tagów.

Dlatego też optymalizacja strony to pierwsze, co trzeba zrobić, chcąc zapewnić jej możliwie najwyższą pozycję w wyszukiwarce Google. Wprowadzanie zmian w kodzie i strukturze witryny wymaga jednak specjalistycznej wiedzy oraz znajomości najnowszych narzędzi. Nic więc dziwnego, że działaniami wchodzącymi w zakres SEO zajmują się profesjonalne agencje, takie jak AFTERWEB. Lecz na optymalizacji się nie kończy. Zaraz obok niej ważne miejsce zajmuje pozycjonowanie stron oraz płatne kampanie reklamowe.

Pozycjonowanie stron sposobem na stabilną pozycję w wynikach wyszukiwania

Nie ulega wątpliwości, że optymalizacja pod kątem wyszukiwarek jest zaledwie kroplą w morzu potrzeb strony internetowej nastawionej na sprzedaż. Jeśli zarządzamy sklepem internetowym albo oferujemy usługi, nie możemy zapomnieć o pozycjonowaniu. Agencja AFTERWEB specjalizuje się w kompleksowych działaniach właśnie w tym zakresie. Przy czym warto pamiętać, że content marketing czy link building są jedynie przykładami procedur, wdrażanych w celu wypromowania danej witryny w sieci. Tych jest znacznie więcej, a wszystkie bazują na rzetelnych audytach i są stale monitorowane - tylko w taki sposób można je dostosować do potrzeb wyszukiwarki. W efekcie strona trafia na szczyt Google i choć od razu nie zajmie pierwszej pozycji, pewnie będzie piąć się w górę, pozostawiając konkurencję w tyle.

Jak się zapewne domyślasz, na tym nie koniec możliwości, jakie daje nam internet XXI wieku. W ostatnim czasie na popularności zyskują też płatne kampanie Google Ads wyróżniające się tym, że na ich efekty nie trzeba czekać. Na nic jednak zdadzą się najlepsze reklamy, jeśli strona do której będą prowadzić nie zostanie należycie przygotowana. Działać trzeba więc kompleksowo, powierzając los swojej witryny ekspertom w branży.

(Poradnik)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© faktypilskie.pl | Prawa zastrzeżone