Zamknij

Wirtualne biuro - fakty i mity

18:43, 28.09.2020 artykuł sponsorowany Aktualizacja: 18:49, 28.09.2020
Skomentuj

Usługa wirtualnego biura jest stosunkowo nowa na rynku biznesowym, co wiąże się z niewielką świadomością przedsiębiorców w tym temacie. To nowoczesna forma outsourcingu, wokół której narosło wiele mitów, siejących nieuzasadnione obawy. Wirtualne biura podbijają zagraniczne rynki i cieszą się coraz większą popularnością wśród polskich właścicieli firm. Jeśli planujesz otworzyć własną działalność gospodarczą dołącz do grona zadowolonych klientów wirtualnych biur!


Dzięki wirtualnym biurom możesz prowadzić firmę bez fizycznej placówki - FAKT

Aby otworzyć własną firmę musisz posiadać adres korespondencyjny, dzięki któremu będziesz kontaktował się z kontrahentami i partnerami biznesowymi. Usługa wirtualnego biura (https://wirtualne-biuro-warszawa.eu/) ściąga jednak z przedsiębiorców obowiązek zakładania fizycznej placówki. Adresem firmy może zostać wynajęta lokalizacja w prestiżowej dzielnicy i luksusowym budynku, bez konieczności opłacania wysokich czynszów. To właśnie tam kierowana jest korespondencja, której skany pracownicy mogą przesyłać do Ciebie drogą mailową.


Korzystanie z wirtualnego biura jest nielegalne - MIT

Wiele osób obawia się rejestrować działalność pod adresem, pod którym realnie nie pracuje, jednak bezpodstawnie. Usługa jest w pełni legalna, podparta rozporządzeniem Naczelnego Sądu Administracyjnego, który jasno określił, że przedsiębiorcy mogą w pełni korzystać z wirtualnego biura (https://biuro-wirtualne-warszawa.eu/). Poza tym, współpraca pomiędzy podmiotami jest nawiązywana na mocy pełnoprawnych umów, a warunki korzystania z obsługi są jasno określone.


Wirtualne biuro jest tańsze od stacjonarnego - FAKT

Nie ma żadnych wątpliwości, że korzystanie z wirtualnego biura generuje znacznie niższe koszty niż wynajem fizycznego lokalu. W tym przypadku należy uwzględnić zarówno mniejsze opłaty za korzystanie z usługi oraz brak konieczności zatrudniania osób koordynujących pracę w biurze. Dodatkowo koszty najmu spadają do zera, a przedsiębiorca płaci jedynie za pakiet dostosowany do swoich potrzeb.


Wirtualne biura mogą zakładać tylko firmy rozpoczynające swoją działalność - MIT

Nawiązanie współpracy z wirtualnym biurem możliwe jest na każdym etapie prowadzenia działalności. Szczególnie polecane jest firmom dopiero wkraczającym na rynek, by ułatwić im cały proces i zminimalizować koszty, jednak mogą z niego skorzystać także właściciele prowadzący swoje przedsiębiorstwa od lat. Zmiana adresu w tym przypadku wiąże się z korektami w dokumentacji oraz koniecznością aktualizacji danych, jednak usługa zdejmuje z przedsiębiorców obowiązek organizacji pracy w stacjonarnej placówce, co przynosi wiele korzyści w dłuższej perspektywie.

(artykuł sponsorowany)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%