Zamknij
REKLAMA

Najlepsze promocje na start - który bukmacher może pochwalić się swoją ofertą?

17:41, 24.06.2022 | .
Skomentuj
REKLAMA

Zakłady bukmacherskie to istotny element życia wielu osób pasjonujących się sportem. Duża dawka adrenaliny oraz możliwość zarobku jeszcze bardziej podsycają ochotę skorzystania z takiego rozwiązania. Patrząc z perspektywy rynkowej możemy stwierdzić, że w naszym kraju oferta jest na tyle bogata, że każdy dopasuje najlepsze dla siebie rozwiązanie. Niemniej jednak istotne jest, aby wybrać firmę, która będzie dbała o klienta i oferowała dodatkowe alternatywy w postaci bonusów, czy promocji...

 


Początkujący mają łatwiej

 

W odniesieniu do zakładów bukmacherskich z pewnością możemy zauważyć, że kolejne firmy prześcigają się w swoich kampaniach reklamowych oraz ofercie możliwych zdarzeń. Znani sportowcy kuszą z billboardów do skorzystania z oferty konkretnej firmy. Każdy walczy o jak największą część rynku, co stwarza korzystną sytuację dla graczy. W najlepszej sytuacji są nowe osoby, które dotychczas nie miały styczności z zakładami bukmacherskimi. Alternatywnie, doświadczeni gracze mogą skorzystać z wielu ciekawych opcji u bukmacherów, z których oferty do tej pory nie korzystali. Taki stan rzeczy klasyfikuje ich jako potencjalnych nowicjuszy.

Abstrahując od powyższego, oczywiste jest, że tak, czy inaczej totalni laicy będą w stanie zgarnąć największą pulę bonusów, bowiem do tej pory nie zdecydowali się na ofertę żadnego z bukmacherów. Doświadczeni gracze często już w przeszłości testowali różne rozwiązanie, co zamyka im wiele dróg. Ważne jest, aby w każdym przypadku wybierać tylko sprawdzone firmy. Gwarancją stabilnej, bezpiecznej gry są legalni bukmacherzy, którzy działają na naszym rynku zgodnie z przepisami prawa. Oznacza to, że spełnili wszystkie niezbędne wymogi oraz otrzymali odpowiednią licencję Ministra Finansów. W tym momencie pojawia się jednak jeszcze jedno pytanie. Która oferta jest najlepsza?


Kuszące promocje od bukmacherów

Niemal każdy bukmacher ma do zaoferowania ciekawe rozwiązania dla nowych graczy. Dzięki takiemu rozwiązaniu korzystają obydwie strony. Legalni bukmacherzy starają się o zaoferowanie możliwie najlepszych warunków. Aby wybrać najlepszą alternatywę, warto być na bieżąco z aktualizacjami. Niemniej jednak na dzień dzisiejszy rozsądną propozycję dla nowych graczy posiada w swojej ofercie STS. Nowi gracze mogą skorzystać z tzw. promocji powitalnej, dzięki której mogą zyskać aż do 1500 zł. Wystarczy trzykrotnie wpłacić pieniądze na depozyt, a gracz otrzyma odpowiednio:

- 100% wpłaconej kwoty do 300 zł od pierwszej wpłaty,

- 50 % wpłaconej kwoty do 500 zł od drugiej wpłaty, oraz

- 50 % wpłaconej kwoty do 700 zł od trzeciej wpłaty.

Kolejną ciekawą opcją jest skorzystanie z oferty bukmachera LVBet. Tutaj możemy zainteresować się pakietem powitalnym, którego wartość może wynieść aż 3333 zł. Na początku jesteśmy w stanie zyskać do 1500 zł w postaci bonusów klasycznych od pierwszej i drugiej wpłaty oraz zakład bez ryzyka na kwotę 333 zł.

Poza powyższymi rozwiązaniami godne uwagi jest poświęcenie czasu na ofertę Fortuny. Nowi gracze dzięki bonusowi powitalnemu mogą zyskać do 2720 zł. Wszystko za sprawą zakładu bez ryzyka do 600 zł oraz bonusu od drugiej wpłaty aż do 2100 zł.

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%