Zamknij
REKLAMA

13 maja postrzelają o Puchar Sekcji Historycznej

08:02, 12.05.2018 | fp
REKLAMA
Skomentuj

Strzelecki Klub Sportowy "Inter-Continental" Piła zaprasza sympatyków strzelectwa oraz reprezentacje  szkół ponadgimnazjalnych  do startu w III Otwartych Zawodach Strzeleckich "Puchar Sekcji Historycznej", które odbędą się 13 maja na strzelnicy CSS Tarcza w Pile.

To kolejna z imprez strzeleckich, wpisująca się w tegoroczny cykl zawodów z okazji 100-lecia niepodległości Polski. Uczestnicy rywalizować będą w dyscyplinach kulowych: pistolet centralny zapłon do kal. 38 S, karabin centralny zapłon do kal. 8 mm oraz karabin 5,6 mm snajper 50 m dla młodzieży szkolnej.

Cel zawodów to popularyzacja strzelectwa  z broni historycznej oraz współczesnej z okazji 100-lecia niepodległości Polski, umożliwienie realizacji "Regulaminu licencyjnego PZSS" oraz Ustawy o Broni i Amunicji, promocja powiatu pilskiego oraz regionu północnej Wielkopolski.

Zawody rozpoczną się o godzinie 10.00. Startowe 40 zł od konkurencji. Dozwolona broń własna po dopuszczeniu przez sędziego.

Nagrody: indywidualnie puchar za I miejsce oraz dla młodzieży szkolnej medale okolicznościowe, dyplomy indywidualnie i zespołowo za miejsca I-V.

(fp)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© faktypilskie.pl | Prawa zastrzeżone