Zamknij
REKLAMA

Wygrane UKS Soccer Stars. Ścisk wśród trampkarzy

07:52, 15.05.2018 | fp
REKLAMA
Skomentuj

W minioną sobotę na stadionie przy ul. Okrzei w Pile odbyły się bardzo ważne spotkania dla gospodarzy - UKS Soccer Stars.

Dokładnie o godzinie 10.00 gwizdek dał początek spotkaniu pomiędzy Soccersami a drużyną z Zakrzewa. Wynik końcowy 3:1. Był to kolejny wygrany mecz gospodarzy w kategorii wiekowej młodzik w ramach rozgrywek Ligi Europu pilskiego OZPN. Warto dodać, że młodzi piłkarze z Zakrzewa przyjechali bez strojów i gospodarze pożyczyli swój drugi komplet, by nie było walkowera, dzięki czemu wynik został rozstrzygnięty na murawie, a nie przy biurku sędziego.

A propos arbitra - po godzinie 12. mogliśmy zobaczyć świetną prace jednego z lepszych sędziów pilskiego OZPN, Rafała Płotki. To właśnie ten sędzia został wyznaczony do hitu piłkarskiego soboty, czyli pojedynku pomiędzy UKS Soccer Stars a MOSIR Piła. Przed tym spotkaniem zdecydowanym faworytem byli zawodnicy kierowani przez trenera Krzysztofa Krogulca, którzy w I rundzie byli górą i pewnie wygrali spotkanie u siebie. Tym razem było zupełnie odwrotnie. Trener trampkarzy Soccersów Maciej Szymański przygotował swoją ekipę wyśmienicie - zarówno fizycznie jak i mentalnie. Do 20 minuty spotkanie było bardzo wyrównanym pojedynkiem (1:1). Później na boisku pojawił się najlepszy snajper Soccer Stars Marcel Wysocki, który świetnie wykorzystał okazje wypracowane przez kolegów ustalając wynik dwoma trafieniami na 3:1.

Zwycięstwo UKS Soccer Stars z liderem tej kategorii MOSiR Piła stało się faktem. W tabeli zaś zrobił się ścisk i po zwycięstwo mogą sięgnąć zarówno zawodnicy pilskiego MOSIR-u, Bambinis Trzcianka, jak i, oczywiście, zmotywowani teraz podwójnie zawodnicy Soccer Stars Piła.

(fp)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© faktypilskie.pl | Prawa zastrzeżone