Zamknij
REKLAMA

Rutnicki Cup 2018: 14 lipca na Płotkach w Pile

19:20, 03.07.2018 | fp
REKLAMA
Skomentuj

To już trzynasta edycja Rutnicki Cup 2018, turnieju amatorskiego piłki plażowej do którego może zgłosić się każdy. Patronuje mu poseł Jakub Rutnicki.

W zawodach biorą udział zespoły dwuosobowe, które mogą wystąpić tylko w jednej z pięciu eliminacji. Cztery pierwsze pary poszczególnych eliminacji zagrają w wielkim finale, który odbędzie się 29 lipca w Zbąszyniu i będzie rozgrywany systemem brazylijskim.

Zapisy na mecze eliminacyjne trwać będą od godz. 10:30 a już o godz. 11:00 rozpocznie się pierwszy mecz.

Turniej ma już 12-letnią tradycję i renomę. W tym czasie wzięło w nim udział prawie 4,5 tysiąca zawodników, nie tylko z Wielkopolski. Zawodnicy przyjeżdżają z najodleglejszych zakątków Polski m.in. z Dolnego Śląska, Warszawy, Szczecina. Atmosfera, która towarzyszy turniejowi, jest fantastyczna. Potwierdzają to sami siatkarze, którzy grają nie tylko dla nagród.

W tym roku odbędzie się 5 eliminacji: 14 lipca w Pile (na Płotkach), 15 lipca w Obornikach, 21 lipca w Pniewach i 22 lipca w Chrzypsku Wielkim oraz 28 lipca w Sierakowie.

29 lipca na plaży w Zbąszyniu spotkają się najlepsi siatkarze plażowi z całej tegorocznej edycji Rutnicki Cup 2018. Najlepsza drużyna otrzyma puchar posła Jakuba Rutnickiego.

(fp)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© faktypilskie.pl | Prawa zastrzeżone