Zamknij

Dobry start pięściarzy Sokoła w Poznaniu

18:29, 16.09.2018 | fp
REKLAMA
Skomentuj

W Poznaniu odbył się ogólnopolski turniej o puchar prezydenta miasta. W zawodach wystartowali zawodnicy z ościennych województw. Pilskiego Sokoła reprezentowało sześciu zawodników, którzy z powodzeniem konkurowali z przeciwnikami.

Zaczęło się od walki niepunktowanej adepta Szymona Drewnowskiego z zawodnikiem ze Zbąszynia. Następnie walkę sparingową stoczył Jakub Lembicz. W oficjalnych walkach turniejowych zaprezentował się Krzysztof Przybylski z Aleksem Kramarz Orkan Gorzów. Przez dwie rundy kontrolował walkę, jednak w trzeciej zabrakło kondycji i jego przeciwnik przejął inicjatywę. Sędziowie orzekli wygraną zawodnika z Gorzowa.

W kolejnym pojedynku Marcin Szydlak pokonał Damiana Gawłowskiego z Ziętek Team Kalisz. Marcin czyni ciągłe postępy i myślę, że w niedługim czasie będzie medalistą mistrzostw Polski.

Filip Szpakowicz miał za przeciwnika bardziej doświadczonego Kacpra Lubarskiego z RKS Łódź. Jednak to Filip - tytan pracy - narzucił ogromne tempo walki i zwyciężył jednogłośnie na punkty.  

Dla seniora Przemysława Jareckiego na turnieju zabrakło przeciwnika.

Podziękowania dla Dariusza Adamskiego za pomoc w treningach oraz pracę sekundanta. W wyjeździe pomogli sponsorzy: Rafał Szyperski, Justyna i Mariusz Lembicz "Usługi Leśne" Wieleń oraz firma "Trensfer" Krzysztof Koschiński.

(fp)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© faktypilskie.pl | Prawa zastrzeżone