Zamknij
REKLAMA

Podziękowania za wsparcie Pucharu Polski w Judo

10:13, 26.05.2019 | fp
REKLAMA
Skomentuj

W hali PWSZ w Pile odbył się Puchar Polski Seniorów i Seniorek w Judo. Trenerzy i zarząd klubu UKS "6" Piła dziękują wszystkim, którzy wsparli imprezę.

Są na tej liście: Rol-Big Sp. z o.o w Brzeznie, Enea - Miejska Energetyka Cieplna Piła Sp. z o.o., Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Wyrwa i Wspólnicy, Powiat Pilski, PWSZ w Pile, Miasto Piła, Zakłady Mięsne Henryka Stokłosy, Pralnia "SONIA" Stanisław Pirch, firma Onyx Wojciech Andrzejewski, Auto Cars Grzegorz Werwiński, Marbud Marcin Wańkiewicz, Hurtownia Materiałów Budowlanych Małachowski, Farby i Tynki Ecorson - Cezary Pazdaj, BMW Adam Fangrof.

- Sportowo nasz team zdobył złoty medal, który wywalczyła Oliwia Cebieniak. Czwarte miejsce zajął Beniamin Podemski, piąte Adam Stodolski i Jakub Serwatka, siódme Wojciech Drygała, dziewiąte Oskar Pazdaj. W eliminacjach odpadli Maciej Tymiec i Tomasz Drzewiecki - informuje trener Tomasz Jopek.

(fp)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

Ania22Ania22

1 0

Szukam mężczyzny na namiętne schadzki. Liczę 22 lat, zdjęcia i kontakt na tym portalu: www.czatkobiet.pl i wyszukaj moich fotek po nicku: aniaa 18:42, 26.05.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© faktypilskie.pl | Prawa zastrzeżone