Wiktor Puciłowski na podium młodzików w Poznaniu

15:54, 23.09.2019 fp

Podczas I Grand Prix Wielkopolski Młodzików w tenisie stołowym w Poznaniu świetnie zaprezentowali się zawodnicy trenera Krzysztofa Pijanowskiego, reprezentujący Łobzonkę Wyrzysk.

W sumie w rozgrywkach uczestniczyło 52 zawodników. Wiktor Puciłowski stanął na podium, zajmując trzecie miejsce. Karol Jagodziński po świetnej grze wywalczył miejsce 6, Jan Kałużny 17,Jakub Kartosz 21.

Warto dodać, że wraz z młodzikami udział w zawodach wzięło dwóch żaków - Patryk Ożga i Bartosz Maciejewski. Ich celem było nabycie umiejętności od starszych kolegów. Żacy zakończyli turniej w przedziale miejsc 41-48. Brawa przede wszystkim za odwagę!

Dzień wcześniej na I Grand Prix Wielkopolski Skrzatek w Krzyżu Wielkopolskim najmłodsze tenisistki z Wyrzyska zajęły bardzo wysokie lokaty: Alicja Olszewska wywalczyła miejsce szóste, a Magdalena Jańczak siódme. Równolegle w Kcyni podczas pierwszego otwartego Turnieju Ogólnopolskiego w kategorii żaków Patryk Ożga zajął miejsce 4.