Kick-boxerzy walczyli w mikołajkowym turnieju

12:19, 15.12.2019 fp Aktualizacja: 12:26, 15.12.2019

Klub A&W Team Obrowo był organizatorem corocznego ogólnopolskiego Mikołajkowego Turnieju Kadetów w Kickboxingu. W zawodach wzięli udział zawodnicy Sportów Walki Piła.

Pilski klub wystawił tym razem skład mniej doświadczony, ale występy pokazały, że młodsi koledzy takich zawodników, jak choćby Dawid Siek, już niedługo będą walczyli o najwyższe laury w kraju i za granicą.

Pierwsze miejsce i złoty medal zdobyła Klaudia Król (kadet młodszy 42 kg). W tej samej kategorii na trzecim stopniu podium stanęła Anita Leniec. W kategorii do 52 kg kadetów starszych brązowe medale wywalczyli Maciej Różyło i Kordian Romel. Trzecie miejsce i brązowy medal wywalczył Marek Świnoga (sekcja Drawsko, kadet starszy 47 kg). Poza podium zawody zakończył kolejny debiutant Kacper Ogrodnik (kadet młodszy 42 kg). Ostatni z pilskich zawodników, Błażej Król, stoczył dobry pokazowy pojedynek z reprezentantem gospodarzy.

Klub Sporty Walki Piła składa podziękowania firmie Dachy Butryńscy za pomoc w wyjeździe. Wyjazdy dzieci i młodzieży wspierają także Powiat Pilski oraz Miasto Piła.