Zamknij

Pilanki wygrały, ale... tylko pierwszego seta

07:42, 06.11.2017 Dariusz Trojanowski
Skomentuj fot. Dariusz Trojanowski fot. Dariusz Trojanowski

Wczorajszy mecz pomiędzy Enea PTPS Piła a Chemikiem Police rozpoczął się sensacyjnie.

Pilanki po bardzo dobrej grze w pierwszym secie sprawiły niespodziankę i wygrały go do 17. Jednak następne trzy sety padły łupem policzanek, które cały czas kontrolowały grę, nie pozwalając naszym zawodniczkom na wygranie kolejnego seta. Pilskie siatkarki grały dobrze i ambitnie, jednak to mistrzynie Polski z Polic okazały się skuteczniejsze i wygrały całe spotkanie.

Enea PTPS - Chemik 1:3 (25:17; 16:25; 17:25; 18:25). MVP meczu Stefana Veljković.