Zamknij
REKLAMA

Tajski boks - zajęcia z samoobrony dla pań

10:02, 14.11.2017 | fp
REKLAMA
Skomentuj

Wielkopolskie Zrzeszenie Muaythai "Black Bird" Piła zaprasza panie na zajęcia tajskiego boksu jako doskonałej samoobrony dla kobiet.

To jedyna w regionie grupa, gdzie ćwiczą wyłącznie panie - bez względu na wiek - doskonaląc takie elementy, jak uderzenia rękoma (w tym łokciami), uderzenia nogami (w tym kolanami), walkę w zwarciu, obalenie i obezwładnienie przeciwnika oraz treningi wytrzymałościowe i ogólnorozwojowe.

Treningi prowadzi Tomasz Ptak, doświadczony trener PZM oraz wykładowca Szkoły Policji w Pile.

Zajęcia odbywają się we wtorki o godzinie 19.15 w Hali Sportów Walki przy ulicy Sportowej 11 w Pile. Kontakt: tel. 530-025-199.

(fp)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

PilankaPilanka

2 2

Miesiąc temu Pan Nowicki-trener boksu był pionierem pomysłu "samoobrona dla Pań". Czyżby deja vu....? 22:09, 14.11.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

PilankaPilanka

2 4

Miesiąc temu Pan Nowicki-trener boksu był pionierem pomysłu "samoobrona dla Pań". Czyżby deja vu....? 22:11, 14.11.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Łukasz MastalerekŁukasz Mastalerek

1 2

Moja serdeczna koleżanka wspaniale prezentuje się na plakacie,ale dziewczyny trening może jest wporządku,ale już walka raczej ani zdrowia ani urody Wam nie doda,Piła jest raczej bezpiecznym miastem,a ewentualnie w samoobronie można użyć gazu,zdrowie osiąga się poprzez sport amatorski,bo jedynie ten jest wolny od dopingu i nie ma ciśnienia na wynik,sporty walki są sportami urazowymi,ciosy czy kopnięcia w głowę absolutnie nie mają nic wspólnego ze zdrowiem i psują z czasem urodę,chociaż dziewczyny na plakacie są sexi,to jednak lima pod oczami,złamane nosy czy krew nie są sexi,kobiety jeżeli Lubicie ćwiczyć to najodpowiedniejszymi sportami są gimnastyka i lekkoatletyka,nie mam oczywiście na myśli pchnięcia kulą czy rzutu młotem lub oszczepem,jeżeli chcecie być zdrowe,mieć figurę i fajne ciało to najlepsze są,biegi,skok o tyczce,skok wzwyż,w dal,sporty gimnastyczne,oczywiście amatorsko,sport wyczynowy nie ma nic wspólnego ze zdrowiem ponieważ mocno eksploatuje organizm,jest przyczyną wielu poważnych kontuzji i urazów,a sporty walki to już antyzdrowie,regularnie otrzymywane ciosy,są przyczyną Alzhaimera,parkinsona,różnego rodzaju niedowładów,a w konsekwencji kalectwa,encefalopatia już dawno została ogłoszona chorobą bokserów,nie miejcie mi za złe tej opini,po prostu taka jest prawda. 00:55, 16.11.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© faktypilskie.pl | Prawa zastrzeżone