Zamknij
REKLAMA

Katarzyna i Paula bez medalu w Czarnogórze

10:48, 14.11.2017 | fp
REKLAMA
Skomentuj

Katarzyna Wiszniewska i Paula Kułaga reprezentowały Polskę na Młodzieżowych Mistrzostw Europy w Judo, które odbyły się w Czarnogórze.

- Niestety, nasze zawodniczki wróciły z Mistrzostwa Europy bez medalu i miejsc punktowanych - relacjonuje Józef Jopek, trener, członek zarządu Polskiego Związku Judo. - Kasia w pierwszej swojej walce przegrała z zawodniczką z Hiszpanii i odpadła z turnieju. Natomiast Paula pierwszą walkę rozstrzygnęła na swoją korzyść z brązową medalistką Mistrzostw Świata Juniorek, Portugalką Patricią Sampaio, a w drugiej musiała uznać wyższość rozstawionej z numerem jeden Ukrainki Anastasiyi Turchyn i także odpadła z turnieju.

W imprezie rozgrywanej w czarnogórskiej Podgoricy Polacy zdobyli trzy brązowe medale: Piotr Kuczera i Rafał Kozłowski w wadze -90kg oraz Beata Pacut w wadze -78kg. W ubiegłym roku reprezentanci Polski wrócili z Mistrzostw Europy bez dorobku medalowego.

(fp)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

JANJJANJ

4 1

Byłoby zbyt pięknie jak by sportowiec z każdej imprezy przywoził medal tak się niestety nie da. Sam udział w takiej imprezie jest dużym osiągnięciem a fakt przyznania się do przegranej i mówieniu otwarcie o tym świadczy o klasie i profesjonaliźmie zarówno zawodniczek jak i trenera.Gratuluję postawy.
14:13, 14.11.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© faktypilskie.pl | Prawa zastrzeżone