Zamknij
REKLAMA

Basket: sukces młodzików, porażka seniorów

09:15, 04.12.2017 | fp
REKLAMA
Skomentuj

Jedyna drużyna młodzieżowa Basketu Piła, czyli młodzicy starsi U-14 M (rocznik 2004 i młodsi), rozegrali mecz na własnym parkiecie z RKKS Rawia Rawicz.

Podopieczni trenera Jakuba Rajewicza od samego początku wyszli na prowadzenie, którego nie oddali do końca meczu. Dzięki zwycięstwu 81-53 pilanie umocnili trzecią lokatę w tabeli, dającą awans do grupy mistrzowskiej.

Niestety takimi sukcesami, jak młodzież, nie mogą pochwalić się trzecioligowi seniorzy Basketu. Po bardzo wyrównanym i zaciętym meczu KS Basket Piła przegrał 78-86 w wyjazdowym spotkaniu z drużyną Sklep Polski MKK Gniezno.

- Szkoda bardzo tego meczu, bo zwycięstwo było na wyciągniecie ręki. W pewnym momencie wygrywaliśmy nawet 10 punktami. Szkoda mi również Bartka Lipińskiego, który ustanowił dzisiaj carrier high 43 punkty (w tym 8x3 pkt.), a mimo to nie zdołaliśmy wygrać. Ponownie zabrakło mocy w końcówce meczu. Jednakże to spotkanie w naszym wykonaniu było dużo lepsze, niż ostatni mecz na własnym parkiecie z Rawią Rawicz - ocenia trener Tomasz Pochylski

Sklep Polski MKK Gniezno - KS Basket Piła 78-86 (18:25, 27:24, 24:17, 17:12).

W meczu zagrali: Barłomiej Lipiński 43 pkt, Marcin Uliczka (16), Tomasz Pochylski (10), Bartosz Rajewicz (5), Grzegorz Jankowski (4), Rafał Pożądka-Lipiński, Przemysław Pochylski.

(fp)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© faktypilskie.pl | Prawa zastrzeżone