Zamknij
REKLAMA

Interaktywny spektakl komediowy w PWSZ w Pile

11:35, 09.10.2018 | fp
REKLAMA

12 października w Auditorium Maximum PWSZ w Pile obejrzeć będzie można "Szalone nożyczki" - interaktywny spektakl komediowy. To hit teatralny w gwiazdorskiej obsadzie, w którym finał ustala... widownia!

Najnowsza odsłona spektaklu wpisanego do Księgi Rekordów Guinnessa w gwiazdorskiej obsadzie! Punktem wyjścia jest kultowy i uwielbiany scenariusz pt. "Szalone Nożyczki" - utwór cieszy się powodzeniem w najlepszych teatrach komediowych świata już od ponad 50-ciu lat!

Energiczny i przebojowy fryzjer prowadzi salon w lokalu wynajęty od Pani Izabeli. Kiedy artysta fryzur zajmuje się plejadą barwnych charakterów, dochodzi do skandalu - właścicielka lokalu nie żyje! Detektywi mają nie lada wyzwanie, by rozwiązać kryminalną zagadkę... KTO ZABIŁ?! Wszyscy obecni w salonie mieli motyw, acz nikt nie przyznaje się do zbrodni. Policja woła na alarm - wtedy do akcji wkracza - UWAGA! - widz! W tym momencie interakcja publiczności z aktorami oraz towarzyszący humor sięga zenitu! Jaki będzie finał? Wszystko pozostaje w Państwa rękach. Ten spektakl nigdy nie kończy się tak samo! Jest magnetyczny, elektryzujący i budzący podziw publiki całego świata!

Obsada: Lesław Żurek / Krzysztof Ibisz (wymiennie), Urszula Dębska, Leszek Stanek, Dominika Gwit, Alan Andersz, Maciej Wilewski / Michał Piróg (wymiennie).

Reżyseria: Jakub Ehrlich, scenariusz: Paul Pörtner, przekład: Elżbieta Woźniak, scenografia: Zofia Plota, kostiumy: Agnieszka Sasim.

Z uwagi na już teraz duże zainteresowanie, spektakl zostanie pokazany dwukrotnie: o godzinie 17.00 i o godzinie 20:00. Bilety w cenie 100 zł dostępne na www.kupbilecik.pl

Zamówienia grupowe: +48 662 771 980 - gwarancja najlepszych miejsc na widowni.

(fp)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© faktypilskie.pl | Prawa zastrzeżone