Zamknij
REKLAMA

Akademia Młodych Odkrywców - teraz także z rodzicami

08:36, 14.09.2018 | fp
REKLAMA
Skomentuj

Wystartowała rekrutacja do Akademii Młodych Odkrywców PWSZ w Pile. Dzięki tej inicjatywie setki dzieci ze szkół podstawowych będą mogły zgłębiać tajemnice świata nauki, kultury i sztuki. W tym roku z bogatego programu AMO skorzystać będą mogły nie tylko dzieci, ale także rodzice.

O szczegółach dotyczącej rekrutacji do AMO opowiedzieli rektor PWSZ w Pile prof. nadzw. dr hab. Donat Mierzejewski - jako reprezentant lidera projektu, czyli PWSZ w Pile, oraz prezydent dr Piotr Głowski, który reprezentował partnera projektu – Gminę Piła. Obaj zgodnie przyznali, że bardzo czekają na pierwsze zajęcia, ponieważ AMO jest już rozpoznawalną marką i gwarancją doskonałej nauki poprzez zabawę.

W tegorocznym projekcie zaplanowano następujące panele:
- Odkrywanie Talentów (dzieci w wieku 6-12 lat, max. 100 uczestników)
- Akademia Rodzica (zajęcia dla rodziców/opiekunów prawnych, max. 40 uczestników)
- Szlifowanie Diamentów (młodzież w wieku 14-16 lat, max 15 uczestników).

Uczestnicy zajęć będą mogli poznać bliżej takie panele tematyczne, jak "Poznaj otaczający Cię świat" (12 tematów dotyczących dziedzin: matematyka, technika, fizyka i biologia), "Kreatywny i aktywny" (12 tematów dotyczących tematyki kreatywności i przedsiębiorczości), "Zrób z siebie samouka. O nauce i języku" (12 tematów dotyczących umiejętności uczenia się i rozumienia, posługiwania się językami obcymi).

Szczegóły dotyczące rekrutacji do Akademii Młodych Odkrywców znajdują się na stronie www.amo.pwsz.pila.pl.

(fp)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© faktypilskie.pl | Prawa zastrzeżone