Zamknij
REKLAMA

Amerykański zespół Continental zagra w Rockopolis

16:13, 15.10.2018 | fp
REKLAMA
Skomentuj

Amerykańska mieszanka rocka z wpływami punka, country, folku i bluesa - na żywo w Pile. We wtorek, 16 października, w klubie Rockopolis wystąpi amerykański zespół Continental.

Continental to kolejny muzyczny projekt Ricka Bartona, założyciela i gitarzysty legendy celtic punk rocka - Dropkick Murphys. Grupę - obok Ricka Bartona - tworzą: jego syn Stephen (gitara basowa), Connor Colbert (perkusja) oraz Dave DePrest (gitara).

Zespół Continental gra jedyną w swoim rodzaju mieszankę rocka z wyraźnymi wpływami punka, country, folku i bluesa. Continental jest dziełem ludzi rock and rolla. W dosłownym tego słowa znaczeniu. Jak przystało na prawdziwych rockmanów członkowie Continental, aby związać koniec z końcem i co najważniejsze, aby utrzymać zespół i muzyczną produkcję, malują domy, gdy nie są w trasie koncertowej.

Rick Barton spędził ostatnich kilka lat pracując nad swoim obecnym albumem i pracą w zespole Continental. Zespół połączył siły z wytwórnią z North Caroline - Rusty Knuckles Music, aby wydać swój nowy album "Home on the Range". Album jest mieszanką surowej ale wyrafinowanej, czystej ale mocnej, różnorodnej i udoskonalonej wersji rock and rolla, której można się spodziewać po Continental.

Koncert w Rockopolis (Piła, ul. Pocztowa 1) rozpocznie się o godzinie 20.00. Bilety: 20/25 złotych.

(fp)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© faktypilskie.pl | Prawa zastrzeżone