Zamknij
REKLAMA

Na Górze zagrał ze Zbigniewem Zamachowskim

16:16, 15.11.2018 | Starostwo Powiatowe w Pile
REKLAMA
Skomentuj
fot. Starostwo Powiatowe w Pile

W Młodzieżowym Domu Kultury "Iskra" w Pile wystąpił zespół Na Górze, który współtworzą mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej w Rzadkowie. Cel był szczytny - zbiórka pieniędzy na świąteczne paczki dla mieszkańców DPS.

Z przyjacielską pomocą przyjechał znakomity i popularny aktor Zbigniew Zamachowski, który za darmo zaśpiewał razem z zespołem, a do tego wykonał jeszcze własne piosenki. Zespół zagrał jak zwykle świetnie, a solista Adam Kwiatkowski dał z siebie wszystko. Kto pierwszy raz słuchał utworów Na Górze przekonał się, że teksty piosenek są życiowe, szczere i dużo w nich miłości do drugiego człowieka.  

Kolegów z zespołu wśród publiczności wspierali mieszkańcy DPS w Rzadkowie razem z panią dyrektor Justyną Łoś, która serdecznie podziękowała wszystkim darczyńcom. W holu MDK wrzucano datki do puszki, w zamian można było otrzymać pięknie świąteczne upominki, oczywiście ręcznie wykonane.

Na koncercie obecny był również Przemysław Pochylski, członek zarządu powiatu, który podziękował Zbigniewowi Zamachowskiemu za wsparcie, którego udzielił zespołowi, a tym samym - wszystkim mieszkańcom DPS w Rzadkowie.

To nie była pierwsza tego typu akcja. W ubiegłym roku z zespołem Na Górze  wystąpił Czesław Mozil. Na świąteczne paczki dla mieszkańców DPS w Rzadkowie udało się wtedy zebrać ponad 5 tysięcy złotych, kolejny 1000 zł dołożyła fundacja "Słoneczko", która w tym roku również jest partnerem akcji.

- Zobaczymy ile w tym roku uda nam się zebrać pieniędzy. Liczy się każdy grosz. Kolejny koncert mamy za dwa tygodnie w Kaczorach. Już teraz zapraszamy - powiedział tuż po koncercie Wojciech Retz, gitarzysta i kierownik artystyczny zespołu.

DPS w Rzadkowie prowadzi Powiat Pilski. Ten dom pomocy społecznej dla dzieci i młodzieży liczy 66 miejsc.

(Starostwo Powiatowe w Pile)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© faktypilskie.pl | Prawa zastrzeżone