Zamknij
REKLAMA

Stanisława Celińska zaśpiewa nową płytę

16:21, 11.01.2019 | fp
REKLAMA
Skomentuj

"Malinowa…" to nowa, studyjna płyta, składająca się z 14 premierowych utworów w wykonaniu niepowtarzalnej i charyzmatycznej Stanisławy Celińskiej.

Po sukcesie "Atramentowej" (status podwójnej Platynowej Płyty), wyczekiwany przez wielbicieli artystki nowy album jest zainspirowany spotkaniami i rozmowami z fanami. Stanisława Celińska kontynuuje docenioną już przez publiczność rolę doskonałej pieśniarki, która wie jak przyciągnąć słuchacza i na czas koncertu wprowadzić w kameralny nastrój.

W warstwie tekstowej materiał to w większości autorskie teksty Stanisławy Celińskiej i trzy piosenki napisane przez Dorotę Czupkiewicz. Za muzykę, aranżacje i produkcję - podobnie jak przy poprzednich płytach - odpowiedzialny jest Maciej Muraszko, który tym razem  wzbogacił ją o nowe brzmienia. Niespodzianką jest utwór "Ja-tu, Ty-tam" zaśpiewany w duecie z Piotrem Fronczewskim oraz gościnny udział akordeonisty Marcina Wyrostka.

Stanisława Celińska wystąpi 19 stycznia w RCK w Pile. Koncert rozpocznie się o godzinie 19.00. Bilety: 90 zł, 85 zł balkon.

(fp)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

........

0 0

warto!!!! 13:36, 03.01.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© faktypilskie.pl | Prawa zastrzeżone