Zamknij
REKLAMA

Marek Piekarczyk zaśpiewa w Trzciance. Dzień po dniu!

16:28, 31.01.2019 | fp
REKLAMA
Skomentuj
fot. Kasia Rogalska

Jest wielkie zainteresowanie tym koncertem! Dwukrotnie - 10 i 11 lutego - w Hotelu Smolarnia koło Trzcianki wystąpi Marek Piekarczyk, były wokalista zespołu TSA.

Marek Piekarczyk & Band (Ajagore) zapraszają na wyjątkową, przekrojową podróż po swoich muzycznych dokonaniach i inspiracjach z 40-lecia działalności scenicznej. Program koncertu został skonstruowany tak, by ukazać jak najbardziej różnorodne oblicze Piekarczyka. Znajdziemy więc w nim utwory macierzystej formacji TSA (Alien, Trzy zapałki, Marsz Wilków, 51), wspomnienie o udziale w niezapomnianym musicalu Jesus Christ Superstar, cały szereg inspiracji (utwory Skaldów, Romualda i Romana, Testu) i najnowsze kooperacje (Yugopolis). Program wieńczą najnowsze kompozycje z solowego dorobku artysty.

Marek Piekarczyk wystąpi na scenie z supergrupą Ajagore. To formacja z powoli dojrzewającego w naszym kraju nurtu jam band; muzycy na co dzień kontraktowani są jako wzięci producenci płyt. Swoje artystyczne ambicje Ajagore spełnia koncertując z własnym repertuarem. W dorobku ma dwie autorskie płyty.

Bilety: 45 zł do końca stycznia, 1-9 lutego 50 zł, 20 lutego 55 zł.

(fp)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© faktypilskie.pl | Prawa zastrzeżone