Zamknij
REKLAMA

CETI i Rockasta zagrają w klubie Barka

18:17, 17.02.2019 | fp
REKLAMA
Skomentuj
fot. Ewelina Jaśkowiak

To będzie pierwszy występ zespołu CETI w 2019 roku i pierwszy pełny koncert z nowym perkusistą. I to w Pile, w klubie Barka.

Działająca od 27 lat grupa CETI to niekwestionowana ikona polskiego metalu pod wodzą wokalnej legendy Grzegorza Kupczyka. Pełna energii, szybkości i przebojowości muzyka z rock'n'rollowym kopniakiem.

Najnowszy album "Snakes of Eden" to pod względem muzycznym w dużej mierze kontynuacja albumu "Brutus Syndrome" - z twardymi mocnymi gitarami, agresywną sekcją rytmiczną i chwytliwymi melodiami. Materiał składa hołd klimatowi lat 80., łącząc ich znakomite osiągnięcia z bardzo nowoczesnym spojrzeniem na współczesną ideę hard-rocka.

Za kompozycje odpowiadają Tomasz Targosz i Grzegorz Kupczyk, zaś teksty są wyłącznym dziełem Targosza.

Skład: Grzegorz Kupczyk – śpiew, Tommy Targosh - bas, Bart Sadura gitara, Maria Wietrzykowska - instrumenty kalwiszowe, Daniel "Twister" Abramowicz - perkusja.

Jako suport wystąpi szczecińska Rockasta, założona w 2011 roku przez Przemysława Nowaka, szczecińskiego akordeonistę i saksofonistę. Zespół instrumentalnie własne kompozycje oraz klasykę.

Skład: Przemek Nowak - akordeon, Marcin Budaj - gitara, Damian Przybylski - bas, Wojtek Ball - perkusja.

Koncert odbędzie się 23 lutego o godzinie 20.00. Wstęp: 30 zł przedsprzedaż / 32 zł w internecie / 40 zł w dniu koncertu.

(fp)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© faktypilskie.pl | Prawa zastrzeżone