Zamknij
REKLAMA

CETI i Rockasta zagrają w klubie Barka

18:17, 17.02.2019 | fp
REKLAMA
Skomentuj
fot. Ewelina Jaśkowiak

To będzie pierwszy występ zespołu CETI w 2019 roku i pierwszy pełny koncert z nowym perkusistą. I to w Pile, w klubie Barka.

Działająca od 27 lat grupa CETI to niekwestionowana ikona polskiego metalu pod wodzą wokalnej legendy Grzegorza Kupczyka. Pełna energii, szybkości i przebojowości muzyka z rock'n'rollowym kopniakiem.

Najnowszy album "Snakes of Eden" to pod względem muzycznym w dużej mierze kontynuacja albumu "Brutus Syndrome" - z twardymi mocnymi gitarami, agresywną sekcją rytmiczną i chwytliwymi melodiami. Materiał składa hołd klimatowi lat 80., łącząc ich znakomite osiągnięcia z bardzo nowoczesnym spojrzeniem na współczesną ideę hard-rocka.

Za kompozycje odpowiadają Tomasz Targosz i Grzegorz Kupczyk, zaś teksty są wyłącznym dziełem Targosza.

Skład: Grzegorz Kupczyk – śpiew, Tommy Targosh - bas, Bart Sadura gitara, Maria Wietrzykowska - instrumenty kalwiszowe, Daniel "Twister" Abramowicz - perkusja.

Jako suport wystąpi szczecińska Rockasta, założona w 2011 roku przez Przemysława Nowaka, szczecińskiego akordeonistę i saksofonistę. Zespół instrumentalnie własne kompozycje oraz klasykę.

Skład: Przemek Nowak - akordeon, Marcin Budaj - gitara, Damian Przybylski - bas, Wojtek Ball - perkusja.

Koncert odbędzie się 23 lutego o godzinie 20.00. Wstęp: 30 zł przedsprzedaż / 32 zł w internecie / 40 zł w dniu koncertu.

(fp)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© faktypilskie.pl | Prawa zastrzeżone