Zamknij
REKLAMA

Jubileuszowy koncert Ireny Santor w Pile

12:48, 19.09.2019 | fp
REKLAMA
Skomentuj

20 września o godzinie 19.00 w Regionalnym Centrum Kultury w Pile z jubileuszowym recitalem wystąpi Irena Santor.

Irena Santor (ur. 1934) - niekwestionowana Pierwsza Dama Polskiej Piosenki, uwielbiana przez kolejne pokolenia słuchaczy, w tym roku obchodzi diamentowy jubileusz pracy. Artystka świętuje go z publicznością podczas wyjątkowej trasy koncertowej "Jubileusz. Śpiewam, czyli jestem".

Nie sposób wyliczyć wybitnych osiągnięć, które składają się na trwającą od sześciu dekad karierę Ireny Santor. Artystka nagrała ponad tysiąc piosenek, z których wiele stało się niezapomnianymi przebojami, jak np. "Tych lat nie odda nikt", "Powrócisz tu", "Już nie ma dzikich plaż", "Embarras". Kryształowo czysty głos i wyjątkowa muzykalność oraz kunszt interpretacyjny czynią z niej Artystkę wielkiego formatu - ponadczasową. Znają ją wszyscy, w każdym wieku, a jej piosenki są wciąż aktualne i nadal brzmią z tą samą ogromną siłą. Publiczność niezmiennie ma potrzebę obcowania z jej osobowością wypełniając po brzegi sale koncertowe.

To będzie wyjątkowy koncert, składający się z piosenek starannie na tę okazję wybranych przez Artystkę. Piosenki te, z jej punktu widzenia, były i są ważne, są to melodie, które wpisały się w jej życie, ale także w serca i wspomnienia jej fanów. Zabrzmią zatem niezapomniane przeboje oraz nowe piosenki, niosące przesłanie Artystki: "Śpiewam, czyli jestem". Muzyczną podróż dopełnią opowieści i wspomnienia Ireny Santor.

Zapraszamy na spotkanie z legendą polskiej sceny, wypełnione czułością dźwięków, melancholijnym urokiem oraz unikatowymi emocjami, z których zrodziły się najznakomitsze kompozycje Artystki!

Bilety: 95 zł, 85 zł balkon.

(fp)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

my z Kłębowcamy z Kłębowca

2 0

Pamiętamy Panią Irenę Santor z Wałcza, kiedy wystąpiła w jasnozielonej, zwiewnej sukni na deskach wałeckiego Amfiteatru. Był to rok 1962 lub 1963.
Amfiteatru już nie ma a Irena Santor jest. Wielka sztuka jest wieczna. 18:50, 30.07.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© faktypilskie.pl | Prawa zastrzeżone