Zamknij
REKLAMA

"Na górze tyrryry" - obejrzyj na YouTube

11:07, 16.09.2020 | fp
Skomentuj
REKLAMA

Jeszcze do jutra, czyli do końca trwania V Festiwalu Filmów Odpowiedzialnych "17 Celów", na kanale YouTube obejrzeć można godzinny dokument "Na górze tyrryry".

"Głównym celem pierwszego w Polsce Festiwalu Filmów Odpowiedzialnych jest upowszechnienie wiedzy na temat Zrównoważonego Rozwoju i Corporate Social Responsibility (CSR) m.in. poprzez promocję Agendy ONZ na Rzecz Zrównoważonego Rozwoju 2030 i zawartych w niej 17 Globalnych Celów. Globalne wyzwania, przede wszystkim klimatyczne, ale także gospodarcze i społeczne, osiągnęły skalę i poziom złożoności, których nie da się rozwiązać na poziomie jednostki czy nawet pojedynczej organizacji i pojedynczego państwa. Aby cele mogły zostać osiągnięte, potrzebne są wszystkie ręce na pokładzie. Biznes też musi aktywnie włączyć się w realizację Agendy. Właśnie po to jest ten festiwal - aby promować ideę Zrównoważonego Rozwoju 2030 wśród różnych firm, bo to głównie właśnie one mają bezpośredni wpływ na jego realizację".

- Cieszymy się, że nasz film jest prezentowany właśnie na tym festiwalu, bo bardzo bliska jest nam jego ideologia - podkreśla Wojciech Retz, szef Stowarzyszenia "Na Górze".

(fp)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA