Zamknij
REKLAMA

100 flag na 100 lat w Trójce. A nawet 500!

10:18, 09.11.2018 | Krystyna Bukowska
REKLAMA
Skomentuj

Od września uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 im. Jana Brzechwy w Pile przygotowują się do obchodów 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

Celem tych działań było m.in. udekorowanie szkoły w barwy narodowe. Uczniowie wykonali flagi, które umieszczono na mapie Polski, autorstwa uczennicy klasy 3b gimnazjum. Projekt „100 flag na 100 lat”, wykonany przez wszystkich uczniów klas 4-6 na lekcjach techniki, cieszy oko wszystkich oglądających.

Zaangażowanie uczniów było tak ogromne, że zamiast 100 flag wykonano ponad… 500. Flagi zostały wykorzystane do dekoracji sal lekcyjnych.

Na urodziny Niepodległej pilska „Trójka” jest gotowa!

(Krystyna Bukowska)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© faktypilskie.pl | Prawa zastrzeżone