Zamknij
REKLAMA

piątek, 15.02, godz. 18.00

Gminny Ośrodek Kultury w Białośliwiu

Bilety: 20 zł

Miyako Arishima urodziła się w 1992 r. w Kumamoto, w Japonii. W 2010 r. ukończyła Szkołę Muzyczną T?h? Gakuen, w klasie Keiko Takeuchi. Obecnie uczęszcza do Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy do klasy Katarzyny Popowej-Zydroń i Agaty Nowakowskiej-Gumieli. W 2013 r. z wyróżnieniem ukończyła studia licencjackie.

Jest laureatką wielu krajowych konkursów w Japonii i finalistką międzynarodowych konkursów chopinowskich w Azji. W 2011 r. była finalistką Ogólnopolskiego Konkursu Pianistycznego im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Rok później uhonorowano ją wyróżnieniem na Ogólnopolskim Festiwalu Pianistycznym "Chopinowskie Interpretacje Młodych" w Koninie, a w roku 2013 otrzymała Krishima Music Festival Award na 35. Międzynarodowym Festiwalu Muzycznym w Kirishimie (Japonia) oraz V nagrodę w Konkursie Chopinowskim w Darmstadcie.

Występowała z licznymi recitalami w Japonii, Polsce, Niemczech. Koncertowała z orkiestrami symfonicznymi Kiusiu i Kumamoto, Orkiestrą Filharmonii w Sendai, a także z Krakowską Orkiestrą Kameralną.


wtorek18 czerwca

środa19 czerwca

czwartek20 czerwca

niedziela23 czerwca

czwartek27 czerwca

piątek28 czerwca

niedziela30 czerwca

piątek5 lipca

sobota6 lipca

niedziela7 lipca
© faktypilskie.pl | Prawa zastrzeżone