Zamknij
REKLAMA

niedziela, 16.06, godz. 10.00

Bydgoskie Przedmieścia w Pile (dawny teren poligonu wojskowego)

Miki Run - charytatywny bieg terenowy z różnego typu przeszkodami naturalnymi i sztucznymi. Cały dochód z imprezy zostanie przekazany na operację 10-miesięcznego Mikołaja Olszewskiego.

Chłopiec urodził się z poważną wadą ręki, brakiem przedramienia i nadgarstka. Przeszedł już kilka konsultacji lekarskich u Polskich lekarzy, którzy nie dali wielkiej nadziei na poprawę sytuacji dziecka. Rodzice nie poddali się i szukali innego rozwiązania. Dowiedzieli się o światowej klasy specjaliście i dzięki zebranym pieniądzom z zeszłorocznego biegu, mogli pojechać do Warszawy na konsultacje do dr Paleya, który zamierza podjąć się operacji dziecka. Jej koszt to ponad 98,5 tys. zł.

Miki Run jest biegiem dla wszystkich. 7-kilometrowa trasa polegać będzie na pokonywaniu rozmieszczonych przeszkód naturalnych i stworzonych przez organizatorów. Emocji na pewno nie zabraknie, będzie dobra zabawa i miła atmosfera. Zorganizowana jest również osobna trasa dla dzieci o długości półtora kilometra- także z przeszkodami. Dla grup zorganizowanych przygotowana została "sztafeta biznesowa" (min. 5 osób). Startuje cała drużyna i całą drużyną trzeba razem wbiec na metę, nie można zostawić nikogo na trasie.

Zapisy w klubie Gym Factory Piła, ul. Warsztatowa 8. Przy zapisach do 3 czerwca organizatorzy gwarantują medal dla każdego uczestnika.

Koszty (całkowicie przekazane na leczenie chłopca): trasa główna - 40 zł, trasa Kids - 15 zł, sztafeta - 200 zł.

Organizatorzy planują wiele atrakcji po biegu, m.in. piana strażacka, nauka pierwszej pomocy, wozy policyjne, animacje dla dzieci.


wtorek27 sierpnia

czwartek29 sierpnia

sobota31 sierpnia

niedziela1 września

piątek6 września

sobota7 września

niedziela8 września

wtorek10 września

sobota14 września
sob 14 wrz
10 zł w przedsprzedaży, 20 zł w dniu koncertu

niedziela15 września

piątek20 września

piątek25 października
© faktypilskie.pl | Prawa zastrzeżone