Zamknij
REKLAMA

Zarezerwuj telefonicznie wizytę w ZUS

13:41, 20.11.2020 | Marlena Nowicka, regionalna rzeczniczka prasowa ZUS w Wielkopolsce
Skomentuj
REKLAMA

Zakład Ubezpieczeń Społecznych w trosce o bezpieczeństwo swoich klientów uruchomił nową usługę - telefoniczną rezerwację wizyty w placówce ZUS. Spotkanie z ekspertem można umówić w dogodnym dla siebie terminie.

Do tej pory wizytę w placówce ZUS można było zarezerwować jedynie poprzez Platformę Usług Elektronicznych (PUE). Teraz można umówić się na spotkanie również drogą telefoniczną.

- Podczas rozmowy trzeba podać swoje dane: imię, nazwisko, PESEL lub serię i numer dokumentu tożsamości oraz numer telefonu komórkowego. Dodatkowo należy też wskazać placówkę, w której ma się odbyć wizyta - informuje Marlena Nowicka, regionalna rzeczniczka prasowa ZUS w Wielkopolsce. - Musimy również wybrać obszar merytoryczny tej wizyty oraz dogodny dla nas dzień i godzinę. Następnie na podany podczas rozmowy numer telefonu otrzymamy wiadomość SMS z terminem oraz numerem rezerwacji wizyty. Zawiera on 10 cyfr, które po przyjściu do placówki ZUS należy wpisać na ekranie urządzenia do wydawania numerków.

Jednocześnie Zakład Ubezpieczeń Społecznych zapewnia, że wizyty w placówkach ZUS odbywają się przy bezwzględnym przestrzeganiu zasad reżimu sanitarnego.

Numer do oddziału ZUS w Pile: 727 690 282.

(Marlena Nowicka, regionalna rzeczniczka prasowa ZUS w Wielkopolsce)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA