Zamknij
REKLAMA

Liczymy na rozsądne decyzje przy urnie

14:53, 12.09.2018 | fp
REKLAMA
Skomentuj

Oświadczenie Stefana Piechockiego i Jana Marka Pikulika w sprawie wczorajszego zatrzymania przez CBA.

Szanowni Państwo - mieszkańcy Piły i powiatu pilskiego

Pragniemy poinformować, iż w dniu 11 września br. zostaliśmy zatrzymani przez funkcjonariuszy Centralnego Biura Antykorupcyjnego i doprowadzeni do Prokuratury Rejonowej Poznań - Nowe Miasto.

Aktualnie jest prowadzone postępowanie przygotowawcze, którego przedmiotem jest ustalenie wiarygodności donosu na procedurę zatrudnienia Głównego Administratora w jednym z Domów Pomocy Społecznej w powiecie pilskim.

Uprzejmie informujemy, że w dniu wczorajszym złożyliśmy obszerne wyjaśnienia, przedstawiając obiektywne okoliczności związane z przebiegiem konkursu na ww. stanowisko i prawidłowości jego przebiegu. Po złożeniu wyjaśnień, jeszcze w dniu wczorajszym, opuściliśmy budynek Prokuratury Rejonowej w Poznaniu.

W stosownym czasie ustosunkujemy się do Postanowienia Prokuratora, natomiast w dniu dzisiejszym informujemy, że dla dobra sprawy odstępujemy od pełnienia obowiązków służbowych.

Szanowni Państwo

Nie możemy oprzeć się wrażeniu, że doniesienie do Prokuratury nie jest przypadkowe i może mieć bardzo ścisły związek ze zbliżającymi się wyborami samorządowymi. Jednak głęboko wierzymy, że niezależnie od działań przygotowawczych prowadzonych przez Prokuraturę, Pilanie i Mieszkańcy powiatu pilskiego w sposób obiektywny oceniają nasze dotychczasowe dokonania i przy urnie wyborczej podejmą rozsądne decyzje, które będą najlepsze dla powiatu pilskiego.

Godne skomentowania są również bardzo rozbudowane i bogate w treść komunikaty w mediach lokalnych, które podają nieprawdziwe, nierzetelne i krzywdzące informacje. Dementujemy doniesienia o rzekomych przeszukaniach w naszych domach, a moment zatrzymania przez funkcjonariuszy CBA odbył się bez zastrzeżeń.

Pozostając w zaufaniu do wymiaru sprawiedliwości, jesteśmy głęboko przekonani o naszej niewinności.

Dziękujemy za okazane nam wsparcie!

Stefan Piechocki
Jan Marek Pikulik

(fp)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (9)

jeszcze ZSLjeszcze ZSL

32 7

Panie Stefanie.Takie zachowanie nic nie da.Odsuwanie się od pełnienia obowiązków i liczenie na rozsądek wyborców bez wyjaśnienia sedna sprawy jest kontynuowaniem trzymania się stołka we współpracy z Porozumieniem Samorządowym do końca kadencji a być może właśnie Pana koalicjant i jego siły w Powiecie lub jednostkach sławetny donos i zeznania obciążające Was złożyły.Jeśli na najbliższej sesji Rady Powiatu w Pile PSL nie wystąpi z koalicji lub nie złoży wniosku o wotum nieufności dla niektórych/przypomnieć mam słowa Pana Pochylskiego o PSL?/to macie pozamiatane,a ciekawe jak się zachowa PIS wówczas,bo jak PO to wiadomo choć i w PO są osobniki którym członkowie zarządu dupki wozili.Chowanie się w domkach i liczenie na cud-jest Pan cwanym politykiem,do roboty bo stracicie wieś. 16:08, 12.09.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

PSL fanPSL fan

29 7

Panowie. Nie poddawajcie się. Nie wycofujcie się przecież o to im chodziło. Dokładnie robicie to co chcieli osiągnąć. To aferka szyta grubymi nićmi. Niestety jak się wyjaśni będzie już po wyborach. Panie Stefanie do ataku Pan wie najlepiej co się działo w starostwie niech Pan nie odpuszcza grubasowi. Trzymam kciuki. 17:38, 12.09.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

AbcAbc

27 6

Pisiory robią wszystko żeby zgarnąć samorządy. Nie wierzcie im!!!! 17:49, 12.09.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

kontraAbckontraAbc

2 4

Zanim coś napiszesz to przewietrz szare komórki! Pisior. 20:14, 13.09.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

fan pslfan psl

7 0

E.i to zwykły karierowicz , dla władzy zrobi wszystko !! 13:47, 14.09.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

mickmick

2 0

Przecież usłyszeli zarzuty. A w oświadczeniu ani słowa o tym. 10:18, 16.09.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

ZenekZenek

2 2

Już grubszych nici konkurencja polityczna wyciągnąć nie mogła, ale oznacza to że się Was Panowie kosmicznie boją. Nie wiedzą tylko, że strzelili sobie gola do własnej bramki. Ludzie potrafią na całe szczęście realnie ocenić sytuację. Nie lubią numerów z pogranicza totalnego zgnojenia przeciwnika. Czas, miejsce, zgonione media to wszystko świadczy o tym że nic nie jest tu przypadkowe.
Donos na funkcjonariusza publicznego to żaden problem, pisze się donos a potem się okazuje że się komuś wydawało, ale maszyna rusza.
Przegięcie pały to mało powiedziane, kompletny brak klasy politycznej - taki polityczny śmieć.
Przekujcie tą pseudo porażkę w sukces, bo konkurencja dała Wam wbrew pozorom niepowtarzalną szansę.
20:03, 16.09.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

fan Stefanafan Stefana

3 2

Panie Stefanie do boju !! Gmina Ujście jest z Tobą !! 20:56, 16.09.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

mickmick

3 1

Nie cała. 22:30, 16.09.2018


REKLAMA
REKLAMA
© faktypilskie.pl | Prawa zastrzeżone