Zamknij
REKLAMA

Sprzęt dla jednostek OSP z gminy Wysoka

15:29, 06.12.2018 | fp
REKLAMA
Skomentuj

W siedzibie Ochotniczej Straży Pożarnej w Tłukomach odbyło się uroczyste przekazanie wyposażenia i urządzeń ratownictwa jednostkom OSP z terenu gminy Wysoka.

Sprzęt został zakupiony w ramach realizacji zadania z Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej Funduszu Sprawiedliwości. Kwota dotacji wyniosła 46.799,28 zł.

Sprzęt przeznaczono na wyposażenie jednostek OSP Wysoka, Tłukomy, Bądecz, Kijaszkowo, Jeziorki Kosztowskie, Stare, Rudna, Czajcze. Zakupiono m.in. zestawy PSP R1 z szynami kramera i deskami Iron Duck, pilarki do drewna Stihl, agregaty prądotwórcze, latarki akumulatorowe Vulcan i Szperacz oraz zestawy do oznakowania terenu akcji ratowniczej.

W uroczystości przekazania sprzętu uczestniczyli: burmistrz Wysokiej Artur Kłysz, wicestarosta pilski Arkadiusz Kubich, radny sejmiku Adam Bogrycewicz, komendant powiatowy PSP w Pile bryg. Rafał Mrowiński i prezes Zarządu Powiatowego Związku OSP RP w Pile Krzysztof Fojt.

(fp)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (1)

StareStare

3 0

Waldku Krzysztofiński - wyglądasz bardzo przystojnie w mundurze. Tak trzymać 09:10, 19.12.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© faktypilskie.pl | Prawa zastrzeżone