Zamknij
REKLAMA

Nagrody za konkurs plastyczny o zapobieganiu pożarom

00:58, 18.01.2019 | Renata Nowicka
REKLAMA
Skomentuj

Zarząd Miejsko-Gminny Związku Ochotniczych Straży Pożarnych w Wyrzysku dokonał podsumowania etapu gminnego i powiatowego Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Zapobiegamy pożarom".

Na uroczystość zaproszeni zostali wszyscy uczestnicy konkursu, niezależnie od zajętych miejsc, wraz z rodzicami i nauczycielami. W etapie gminnym wśród przedszkolaków najlepiej oceniono prace: Blanki Zych, Marii Mrotek, Olgi Goła, Martyny Zych i Nadii Goła - wszystkie dziewczynki z oddziału przedszkolnego w Falmierowie. W kategorii klas IV-VI nagrodę otrzymała Aleksandra Krzycka z klasy Va szkoły w Falmierowie.

Prace wymienionych osób udział wzięły w powiatowym etapie konkursu. Wśród nagrodzonych na szczeblu powiatu znalazła się Maryna Zych  z oddziału przedszkolnego, a tym samym jej rysunek awansował do etapu wojewódzkiego.

Wręczono też dwie nagrody specjalne, ufundowane przez druhów z OSP:, jedną z nich otrzymała Zuzanna Dróbka z oddziału przedszkolnego w Falmierowie. Laureaci otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe, a dla pozostałych uczestników konkursu przygotowano pamiątkowe dyplomy i słodkie niespodzianki.

Prowadzący uroczystość prezes Zarządu Miejsko -Gminnego OSP w Wyrzysku Zenon Stranz, podkreślił wysoki poziom prac, zaznaczył również, że komisja oceniająca zwracała szczególną uwagę na zgodność z tematyką i samodzielność wykonania.

(Renata Nowicka)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© faktypilskie.pl | Prawa zastrzeżone