Zamknij
REKLAMA

Doświadczali integracji na wspólnych zajęciach

10:18, 14.03.2019 | Magdalena Bielawska-Małecka
REKLAMA
Skomentuj

Uczniowie klasy specjalnej Szkoły Podstawowej w Wyrzysku wraz z wychowawcą zorganizowali zajęcia doświadczalne dla klasy Ic.

Głównym celem zajęć była integracja uczniów z niepełnosprawnościami innych uczniów, ale również nauka twórczego podejścia do problemu, samodzielnego planowania i wdrażanie dzieci do pracy w grupie. Uczniowie wysłuchali opowiadania na temat wulkanu oraz zdobyli wiedzę, jak wykonać doświadczenie krok po kroku. Wszyscy uczestnicy zostali poinformowani o zakazie wykonywania doświadczeń bez opieki osoby dorosłej.

Zabawa w chemika oraz efekt końcowy dał mnóstwo radości oraz chęci do poznawania i podejmowania nowych wyzwań.

(Magdalena Bielawska-Małecka)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© faktypilskie.pl | Prawa zastrzeżone