Zamknij
REKLAMA

Za górami, za lasami - Drzwi Otwarte w SP w Wyrzysku

10:04, 24.05.2019 | T. Wójcik
REKLAMA
Skomentuj
fot. A. Poniewierska

W Szkole Podstawowej im. Powstańców Wielkopolskich w Wyrzysku zorganizowano "Drzwi otwarte" dla przyszłych pierwszoklasistów.

Spotkanie zaczęło się wesołą piosenką "Jedzie pociąg", który wprowadził na scenę dzieci z klas I-III. Przedszkolnych gości i ich rodziców powitała przedstawicielka Małego Samorządu Lena Jaworska i poprosiła o zabranie głosu panią dyrektor Danutę Burytę-Arndt, która przekazała zebranym serdeczne słowa powitania oraz zaprosiła do obejrzenia występu przygotowanego przez dzieci należące do kółka teatralnego, umuzykalniającego i polonistycznego. Pani dyrektor zachęciła w ten sposób do włączenia się w przyszłym roku szkolnym w ich działalność.

Po chwili na scenie pojawili się: Jaś i Małgosia, czarownica, trzy kurki, Czerwony Kapturek, wilk, złota rybka, krasnoludek i wiele innych postaci, wprowadzając zebranych w sali widowiskowej do niezwykłej bajkowej krainy "Za górami, za lasami". To było wspaniałe przedstawienie.

Następnie wszystkie dzieci mogły włączyć się do recytacji "Alfabetu" - wiersza znanej autorki Wandy Chotomskiej. W dalszej części zaprezentowała się Drużyna Zuchowa "Białe Wilczki", zapraszając do wstąpienia w swoje szeregi. Wspaniały występ szkolnych artystów został nagrodzony wielkimi brawami.

Po zakończeniu uroczystości dzieci z przedszkola "Chatka Puchatka" w Wyrzysku wraz ze swoimi rodzicami udały się na zwiedzanie szkoły. Odwiedziły świetlicę szkolną, klasy edukacji wczesnoszkolnej a niektóre trafiły nawet do szkolnej biblioteki. Na pamiątkę każdy przyszły uczeń otrzymał kolorowy balonik.

(T. Wójcik)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (1)

Ania22Ania22

0 0

Sex spotkania w Twojej okolicy: www hotprofil .pl 15:03, 25.05.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© faktypilskie.pl | Prawa zastrzeżone