Zamknij
REKLAMA

Szczypiorniści z Wyrzyska z pucharem burmistrza

17:28, 07.12.2017 | Trener i nauczyciel prowadzący Łukasz Sadłowski
REKLAMA
Skomentuj

W hali sportowej w Osieku nad Notecią odbył się VII Turniej Piłki Ręcznej w kategorii dziewcząt i chłopców o Puchar Burmistrza Gminy Wyrzysk.

W zawodach wzięły udział drużyny ze Szkoły Podstawowej nr 6 w Pile, Zespołu Szkół w Miasteczku Krajeńskim, Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Kcyni oraz gospodarze ze Szkoły Podstawowej w Wyrzysku.

Drużyna dziewcząt z wyrzyskiej podstawówki prowadzona przez Sławomira Gajdzińskiego, wygrywając jeden z trzech meczów, w końcowej klasyfikacji uplasowała się na trzecim miejscu. Z kolei szczypiorniści z Wyrzyska, których opiekunem i trenerem jest Łukasz Sadłowski, po wygranych dwóch pierwszych meczach, stanęli do najważniejszego spotkania w tych rozgrywkach. Ich rywalami byli zawodnicy z Kcyni. Te dwie drużyny nie doznały wcześniej żadnej porażki. Po zaciętej i wyrównanej rywalizacji to gospodarze wyszli zwycięsko z tej potyczki, wygrywając 6:5. Bramkę na wagę zwycięstwa, na 8 sekund przed syreną kończącą mecz, zdobył Miłosz Królik. Na wyróżnienie ze strony trenera zasługuje bramkarz Antoni Gruchalski oraz lewy rozgrywający Miłosz Królik. Są to zawodnicy, którzy w dużym stopniu przyczynili się do triumfu zespołu. Gratulacje również dla pozostałych zawodników za determinację i zaangażowanie.

Dekoracji, wręczenia medali i dyplomów dokonali  wiceburmistrz Wyrzyska Tadeusz Perliński oraz dyrektor SP w Wyrzysku Danuta Buryta-Arndt.

Opiekę medyczną sprawowali ratownicy ze szpitala w Wyrzysku.

(Trener i nauczyciel prowadzący Łukasz Sadłowski)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© faktypilskie.pl | Prawa zastrzeżone