Zamknij
REKLAMA

Lata dwudzieste, lata trzydzieste w Miasteczku Krajeńskim

10:25, 05.11.2018 | fp
REKLAMA
Skomentuj

Wójt Gminy Miasteczko Krajeńskie zaprasza na uroczystości w ramach obchodów 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę i 100-lecia wybuchu Powstania Wielkopolskiego.

Odbędą się one 9 listopada o godzinie 18.00 w sali Gminnego Domu Kultury. W programie: rozstrzygnięcie konkursu plastycznego i literackiego "Krajna biało-czerwona", przedstawienie w wykonaniu uczniów klasy III gimnazjum "Lata dwudzieste, lata trzydzieste" pod kierunkiem Wiesławy Krzemińskiej, koncert Dawida Krzyka i Stanisława Ogorzałka "Dziwny jest ten świat", degustacja rogali marcińskich.

Natomiast w niedzielę 11 listopada w kościele parafialnym pw. Podwyższenia Krzyża Św. odprawiona zostanie msza w intencji Ojczyzny. Po nabożeństwie nastąpi złożenie wiązanek kwiatów pod pomnikiem "Poległym i Pomordowanym za Ojczyznę".

(fp)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© faktypilskie.pl | Prawa zastrzeżone