Zamknij
REKLAMA

Judocy walczyli o puchar wójta Brunona Wolskiego

19:52, 09.02.2019 | fp
REKLAMA
Skomentuj

Zawodnicy z 24 klubów z całej Polski uczestniczyli dzisiaj w XVI Ogólnopolskim Turnieju Judo Dzieci i Młodzików o Puchar Wójta Gminy Kaczory.

Nie zawiódł team, złożony z podopiecznych trenerów Józefa i Tomasza Jopków, zdobywając 47 medali: 12 złotych, 16 srebrnych i 19 brązowych.

- Podziękowania kierujemy do wójta Brunona Wolskiego, przewodniczącego rady gminy Stefana Kowala i do wszystkich obecnych na turnieju radnych gminy Kaczory. Dziękujemy pani dyrektor Szkoły Podstawowej w Kaczorach Wiesławie Kończak i pracownikom szkoły. W szczególności dziękujemy rodzicom, którzy pomogli przy organizacji turnieju i wszystkim przybyłym klubom i zawodnikom walczącym na zawodach. Swoją obecnością imprezę zaszczycili posłowie na Sejm Marcin Porzucek i Grzegorz Piechowiak oraz sponsorzy - Stanisław Pirch, właściciel Pralni "SONIA" w Pile,  i Michał Miszczak, reprezentujący Starostwo Powiatowe w Pile. Gratulujemy wszystkim wygranym, ale również tym, którym mniej się tego dnia powiodło. Bohaterami są wszyscy startujący - podkreśla trener Tomasz Jopek.

(fp)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

JohnyJohny

2 0

Kiedyś to był turniej międzynarodowy . 14:08, 10.02.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Johny 2Johny 2

1 0

Kiedyś prezydentem był Aleksander Kwaśniewski. 14:49, 10.02.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© faktypilskie.pl | Prawa zastrzeżone