Zamknij
REKLAMA

Mikołaje z merdającymi ogonami

09:28, 06.12.2018 | Aleksandra Fabiszak, Biuro Informacji i Promocji PWSZ w Pile
REKLAMA
Skomentuj

Przesyłamy pierwsze świąteczne życzenia - dość nietypowe, bo z psiakami adoptowanymi przez pracowników Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Stanisława Staszica w Pile.

Dla wielu psiaków to nie pierwsze wspólne święta, co widać po przyprószonych siwizną pyszczkach. Niektóre to młodziaki, które już na początku swego szczenięcego życia miały „pod górkę”. Jedno tylko jest niezmienne - wniosły w życie swych rodzin wiele radości i najszczerszej, odwzajemnionej miłości.

Wielką radość wniosły także do biur pilskiej uczelni, ponieważ od dawna wiadomo, że zwierzęta przekazują pozytywną energię i mają bardzo dobry wpływ na ludzi. Okazją do sprawdzenia tego były Mikołajki - w tym dniu pracownicy mogli przyjść do pracy ze swoimi psiakami. Wszyscy właściciele czworonogów (Małgosia, Hania, Tomek i Arleta) jednogłośnie potwierdzili, że Wielkie Szczęście niesie ze sobą przygarnięcie stworzenia, które więcej daje niż dostaje! Pozdrowienia przesyłają więc: Aria, Figa, Lusi, Krufka, Bingo i jedyny w gronie nieadoptowany ze schroniska, Moks - szczęśliwy właśnie dzięki starszemu bezdomniakowi.

- Jeśli nie możecie na stałe przyjąć do domu żadnego szczęściarza, pamiętajcie, że w schronisku czeka kilkaset merdających ogonków, które czekają na Wasze ciepłe dłonie i spacerki. Nie traktujcie jednak psiaka, jako prezentu świątecznego - adoptujcie odpowiedzialnie! - podkreślają właściciele czworonogów, zachęcając do wyprowadzania psiaków z pilskiego schroniska.

Nie jest to pierwsza akcja PWSZ w Pile na rzecz bezdomniaków, ponieważ studenci od kilku lat organizują wyjazdy do schroniska, wyprowadzają psiaki i organizują także zbiórki karmy. Do czego i my także zachęcamy!

(Aleksandra Fabiszak, Biuro Informacji i Promocji PWSZ w Pile)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© faktypilskie.pl | Prawa zastrzeżone