Zamknij
REKLAMA

Wspólna Przestrzeń dla mieszkańców Piły

17:59, 11.01.2019 | fp
REKLAMA
Skomentuj

W najbliższą sobotę mieszkańcy Piły będą mieli okazję wziąć udział w spotkaniu z przedstawicielami Stowarzyszenia "Moskit", którego celem jest edukowanie, wsparcie i integracja młodzieży. Dodatkową atrakcją dla najmłodszych uczestników wydarzenia będą warsztaty i zabawy dla dzieci m.in. wspólne malowanie i kolorowanie, wycinanie, lepienie z plasteliny i nawlekanie koralików.

12 stycznia w Pasażu Tesco przy ul. Bydgoskiej 135 w Pile od godziny 10:00 do 13:00 będzie można wziąć udział w spotkaniu z reprezentantami Młodzieżowej Organizacji Szkoleniowo-Kulturalnej i Terapeutycznej Moskit. Podczas wydarzenia goście zapoznają się z dotychczasową działalnością organizacji.

Akcja odbędzie się w ramach programu "Wspólna Przestrzeń", skierowanego do mieszkańców Poznania. W Pasażu Tesco przy ul. Opieńskiego 1 w Poznaniu swoją działalność zaprezentować mogą wszystkie organizacje, stowarzyszenia, fundacje i jednostki działające na rzecz lokalnej społeczności. Osoby zainteresowane przyłączeniem się do akcji zachęcamy do kontaktu z lokalnym koordynatorem programu pod adresem [email protected].

(fp)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© faktypilskie.pl | Prawa zastrzeżone