Zamknij
REKLAMA

Dzisiaj rusza Kino Letnie w VIVO! Piła

17:47, 11.07.2019 | fp
REKLAMA
Skomentuj

Od początku lipca przy VIVO! Piła można poczuć nadmorski klimat i cieszyć się pełnią lata. Letnia plaża ze strefą chill-out to nie jedyna atrakcja, jaką centrum handlowe przygotowało dla mieszkańców. Już dziś o 21:30 odbędzie się sens filmowy, który zainauguruje Kino Letnie. Bezpłatne wieczory filmowe będą odbywały się w każdy czwartek aż do końca wakacji.

Kina plenerowe od kilku lat przeżywają swój renesans i nie ma w tym nic niezwykłego. Seanse na świeżym powietrzu to ciekawy sposób na spędzanie ciepłych wieczorów razem z rodziną i przyjaciółmi. Pilanie będą oglądać filmy w dość nietypowym miejscu, bo na plaży znajdującej się na terenie obiektu. Przez całe wakacje, w każdy czwartek, będą odbywały się tutaj pokazy filmowe. O tym, co w danym tygodniu zostanie wyświetlone zadecydują fani VIVO! Piła poprzez głosowanie na fanpage’ u centrum handlowego.

- W tym tygodniu głosujący wybiorą film, który wyświetlony zostanie w ramach Kina Letniego: będzie to kino akcji „Dzień Bastylii” albo komedia „Rozumiemy się bez słów”. Gdyby nie dopisywała nam pogoda pokazy odbędą się w środku naszego centrum handlowego. Warto odwiedzać nasz fanpage i stronę internetową, gdzie na bieżąco zamieszczamy informacje - mówi Magdalena Drzewiecka, Center Manager VIVO! Piła.

Bezpłatne wieczory filmowe w Kinie Letnim będą odbywały się w każdy czwartek, aż do 31 sierpnia, na plaży przy VIVO! Piła.

(fp)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

BeataBeata

0 2

Bylam. Na ekranie od 21.30 do 22 z minutami widac bylo tylko blade plamy. Nie polecam 02:27, 17.07.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© faktypilskie.pl | Prawa zastrzeżone