Zamknij
REKLAMA

Wielkopolska Miss 2017 mieszka w Chodzieży

16:30, 22.05.2017 | fp
REKLAMA
Skomentuj
fot. Jakub Janecki

W auli UAM im. prof. Jerzego Rubińskiego w Kaliszu odbyła się gala finałowa konkursu Wielkopolska Miss i Wielkopolska Miss Nastolatek 2017.

W finale rywalizowało łącznie 36 kandydatek: 26 w kategorii dorosłe i 10 w kategorii nastolatki. Podczas gali nie zabrakło wielu atrakcji dla zebranych gości, m.in. występ muzyczny Sławomira Stopczyka „Diego”, Maksymiliana Łapińskiego, Agnes Violin, czy też pokazów barmańskich Krzysztofa Drabika.

Kandydatki tego wieczoru zaprezentowały się w kilku odsłonach, m.in. w sukienkach z butiku internetowego invogue.com.pl, strojach kąpielowych firmy Faberic Polska, w sukniach ślubnych, koktajlowych i wieczorowych z salonu ED Mariage z Kalisza.

Najpiękniejszą nastoletnią Wielkopolanką została Michalina Kwaśna z Ostrzeszowa, natomiast tytuł Wielkopolska Miss wywalczyła 19-letnia Sandra Staszewska z Chodzieży. Sandra została też Staszewska Wielkopolską Miss Publiczności 2017 oraz Wielkopolską Miss Foto 2017.

Laureatki konkursu będą reprezentować nasz region w konkursach ogólnopolskich, natomiast zwyciężczyni w konkursie Miss Tourism Universe w Meksyku.

(fp)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (1)

edaeda

3 0

Super laski są w Chodziezy !!! 21:43, 22.05.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© faktypilskie.pl | Prawa zastrzeżone