Zamknij
REKLAMA

23-latek z Wyrzyska posiadał 150 porcji amfetaminy

08:59, 15.04.2018 | podkom. Żaneta Kowalska
REKLAMA
Skomentuj

Policjanci z Komisariatu Policji w Wyrzysku zatrzymali 23-latka, który kierował pojazdem BMW pod wpływem narkotyków oraz miał cofnięte uprawnienia do kierowania pojazdami mechanicznymi.

Zatrzymanym mężczyzną wyrzyscy policjanci interesowali się już od pewnego czasu. Uzyskali informacje, że 23-letni mieszkaniec Wyrzyska może być w posiadaniu większej ilości narkotyków. Śledczy przeanalizowali zebrany materiał i nie wykluczyli również, że mężczyzna może kierować pojazdem będąc pod wpływem narkotyków.

Kilka dni temu policjanci pełniący służbę na terenie miasta zauważyli samochód osobowy marki BMW, a w nim 23-latka, który na ich widok zaczął się dość nerwowo zachowywać. Po chwili śledczy znali już odpowiedź, czym było spowodowane takie zachowanie mężczyzny. Podczas przeszukania pojazdu policjanci zabezpieczyli kilkadziesiąt porcji narkotyków w postaci amfetaminy. Mężczyzna przechowywał również substancje psychotropowe w swoim domu, część z nich była już poporcjowana. Łącznie kryminalni zabezpieczyli ponad 150 porcji amfetaminy.

Jak się okazało, mężczyzna podróżował swoim BMW mając cofnięte uprawnienia do kierowania pojazdami mechanicznymi. Ponadto przyznał się, że chwilę wcześniej zażył narkotyki.

23-letni mieszkaniec Wyrzyska był już karany wcześniej za przestępstwa narkotykowe. Teraz za popełnione czyny grozi mu kara do 3 lat więzienia.

(podkom. Żaneta Kowalska)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
REKLAMA
© faktypilskie.pl | Prawa zastrzeżone