Zamknij
REKLAMA

Prowadził samochód z kolegą i dwoma promilami

11:27, 13.08.2018 | KPP w Pile
REKLAMA
Skomentuj

Kilku nietrzeźwych kierowców zatrzymali w miniony weekend na ulicach naszego powiatu funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Pile. Niechlubny rekordzista prowadził samochód mając w wydychanym powietrzu ponad 2 promile alkoholu.

12 sierpnia br. po północy dyżurny pilskiej komendy otrzymał informację, że przy ulicy Królowej Jadwigi w Pile samochód marki BMW uderzył w Renault Megane. Kierowca BMW uciekł, zaś kierowca i pasażerka "renówki" trafili do szpitala.

Policjanci natychmiast rozpoczęli poszukiwania kierowcy BMW. Po kilkunastu minutach wszystko było już jasne. Jak ustalili funkcjonariusze, do kolizji doprowadził jadący BMW 20-letni pilanin. Gdy doszło do zdarzenia, wystraszył się i uciekł. Szybko zamienił się z 31-letnim pasażerem na miejsca, ale i ten był również kompletnie pijany. Po przebadaniu mężczyzn okazało się, że 20-latek ma ponad 2 promile alkoholu, a jego kolega prawie 2 promile. Obaj zostali zatrzymani i przewiezieni do policyjnego aresztu.

Teraz za swoje skrajnie nieodpowiedzialne zachowanie odpowiedzą przed sądem. Za więzienne kraty mogą trafić nawet na kilka lat.

(KPP w Pile)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© faktypilskie.pl | Prawa zastrzeżone