Zamknij
REKLAMA

Wyjechała z drogi podporządkowanej w ciężarówkę

12:12, 21.08.2018 | KPP Chodzież
REKLAMA
Skomentuj
KPP Chodzież

W poniedziałek w godzinach wieczornych na łuku krajowej "jedenastki" w Podaninie doszło do zderzenia samochodu osobowego z ciężarówką.

Kierująca Renault, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, doprowadziła do bocznego zderzenia z ciężarówką marki Man. 18-letnia mieszkanka Podanina z obrażeniami ciała została przewieziona do Szpitala Powiatowego w Chodzieży. Była trzeźwa.

Ruch na tym odcinku drogi był utrudniony z uwagi na wykonywane przez policjantów czynności procesowe, m.in. oględziny pojazdów i przesłuchania świadków. Zebrany w sprawie materiał dowodowy pozwoli wyjaśnić przyczyny i okoliczności zdarzenia drogowego.

(KPP Chodzież)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
REKLAMA
© faktypilskie.pl | Prawa zastrzeżone