Zamknij
REKLAMA

Wypadek na skrzyżowaniu Wojska Polskiego i Koszalińskiej

07:45, 04.09.2018 | Piła112
REKLAMA
Skomentuj
fot. YT Piła998

Wczoraj po południu na skrzyżowaniu ulic Wojska Polskiego i Koszalińskiej w Pile doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch samochodów osobowych.

W wyniku zderzenia Fiata Punto i BMW pierwsze z aut wylądowało na boku, wskutek czego doszło do uszkodzenia baku i rozlania paliwa na jezdnię. Poszkodowana kobieta podróżująca samochodem BMW została zabrana z ogólnymi stłuczeniami na dalszą diagnostykę do szpitala w Pile.

Utrudnienia w ruchu w miejscu wypadku trwały półtorej godziny. Na miejscu działały dwa zastępy z JRG nr 1 Piła, zastęp z JRG nr 2 Piła, OSP Szydłowo, Zespoły Ratownictwa Medycznego oraz patrole policji.

(Piła112)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (1)

ChuckChuck

0 0

zdrowka 10:12, 05.09.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
REKLAMA
© faktypilskie.pl | Prawa zastrzeżone